Wpis z mikrobloga

Hej wykopki rozumiem że nie lubicie już za coś Ukrainy(bo zboże do nas wysyła najpewniej??) ale nie dawajcie się nabrać na każde gówno które przeczytacie.
Jakaś patusiara napisała że pobito jej męża po czym się okazało że to mąż najpierw obrażał Ukraińca a potem z łapami do niego wyskoczył i dostał.
A 770 wykopków wykopało, tylko 170 miało jakieś wątpliwości.
Krytyczne myślenie kompletnie wysiadło, nienawiść do Ukrainy zaślepiła resztki logicznego myślenia?
#pytanie #wojna #ukraina #konfederacja co się dzieje z #wykop
maszfajnedonice - Hej wykopki rozumiem że nie lubicie już za coś Ukrainy(bo zboże do ...

źródło: rewrewrwe

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@pomywacz palili ludzi żywcem w stodole w Jedwabnem rowniez. I co to ma do rzeczy? Ostatnio w Warszawie byłem świadkiem jak Polak rodak zesrał się do chłopaka który sobie grzecznie siedział z dziewczyną w parku tylko dlatego że miał wschodni akcent. Ale tak, Polacy to nie zwierzęta.
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice: dokładnie tak, wywieszaj dalej flagi, naklejaj naklejki sobie nawet na czoło z godłem ukrainy, a tymczasem największe swiatowe firmy dalej produkują dla Rosji, a Niemcy dalej lobbują na rzecz Rosji xD lubicie wszystko łykać, tak jak z wirusem. kostnice na stadionach i trupy na ulicach. wasza sprawa. tu jest Polska i niech się Polacy sobą zainteresują i swoimi problemami. Może czas wywiesić flagi Palestyny która jest systematycznie niszczona przez
  • Odpowiedz
na wykopie onuce maja sie swietnie. typy obrazone na cale zycie za wolyn, chociaz cala rodzina od zawsze w polnocno zachodniej polsce mieszkala.


@Bioenergetyk: moja rodzina pochodzi z Lubelskiego i to wschodniej części, słyszałem masę historii o krzywdach wyrządzonych rodzinie w Wołyniu ale dalej widzę jakie Polska powinna mieć priorytety w tej sytuacji i nie kieruję się nienawiścią. A ci obrażeni na Wołyń po dłuższej dyskusji pokazują że mają na
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice: to znaczy chcesz powiedzieć że ilość wpływów do budżetu dzięki Ukraińcom jest większa niż pomoc udzielona przez Polskę? Masz jakieś dane to potwierdzające? Bo w roku 2022 Polska z funduszy rządowych razem z pomocą wojskową wydała 30 mld złotych. Nie ma tam uwzględnionej pomocy od ludzi prywatnie. W roku 2023 do kwietnia tą pomoc szacuje się już na 20 mld zł. Jesteś w stanie przedstawić dane że dzięki Ukraińcom
  • Odpowiedz
@pawelczixd: ja #!$%@? co ty porównujesz xDDD że jakiś typ się spultał do drugiego typa do tego że palili i nabijali żywcem dzieci na pale? jakoś nie przypominam sobie żeby Polacy coś takiego kiedyś robili. No ale cóż, właź w dupę ukrom jak lubisz
  • Odpowiedz
@Dlugi_1111
5 lat w UK jestem i nie widziałem polskiej flagi wywieszonej na czyimś domu. Na polskich sklepach czy szkołach może coś było. Anglicy dużo flag ukraińskich wywieszali jak się wojna zaczęła. Teraz trochę mniej.
Kierowcy zawodowi to sobie różne flagi wieszają na swoich rumakach, ot taka tradycja. Wielu z nich i tak jest zagranicą tylko w pracy w trasie, nie na stałe.
  • Odpowiedz
@Pompejusz dla niego " polska dzielnica" to jakies polaczyny wynajmujacy pokoik w co piatym domu na jednej ulicy, kiedys rzewijaky sie statystyki typu 20% mieszkancow danego miasta jest z Polski, ale nie bylo to rzędu co trzeci mieszkaniec duzego miasta , Polakow na wyspach bylo w powrywach 1milion na 68 milionow kolo nie widzi ze u nas ten stosunek wynosi 2.5miliona do 38
  • Odpowiedz