Wpis z mikrobloga

@cubasaozora: Wątpię aby w oficjalnych materiałach były przekazywane takie informacje, ale wczoraj po finale dosyć szerokim echem obiegła plotka że Jula nie tyle co miała chłopaka, a "inwestora" który bardzo ochoczo wiele żali wylał na jej IG w komentarzach - pewnie zostały usunięte. Ponoć rónież bardzo ochoczo komentował ten fragment gdy Jula mówiła o kochaniu: https://streamable.com/jxflcz
Nie wiem jak jest, czy to jakiś atencjusz czy prawdziwy "amant", ale jeśli to prawda
@Rosalinea: dla mnie to jest obrzydliwe jeżeli to prawda. Wyobrażasz sobie być z kimś i ta osoba Ci wyznaje, że leci na drugi koniec świata, by wziąć udział w programie telewizyjnym gdzie będzie z kimś się całować, obmacywać czy nawet uprawiać seks? I istnieje szansa, że wygra 100 tys. zł dla siebie. Wentyl jest obleśny, ale Żulka chyba go bije na łeb jeżeli to prawda.
@Rosalinea: @kipman1 to raczej Wasza interpretacja (może okazać się słuszna ale nie musi). Blondino słuchał tego z pewną dozą zażenowania i po Ance też raczej trudno wyczuć. Najpierw byla skupiona, w pewnym momencie zaczęła się śmiać…Całość wyglądała bardziej na spotkanie pr-owe i lektor wolał to uciąć zmieniając temat na motywy rzutu kulą. Nana, Grzesiek, Ania, Lektor i Blondino. Nikogo innego tam nie bylo, Julki też.Jak miała faceta wchodząc do programu, to
@Karynka2_0: chwila chwila - jaka moja interpretacja? Ja pisałem na początku o plotce, a w odcinku jest info Ventyla, które jest przytakiwane przez Nanę. Nie wkęcaj mnie w to że coś interpretuje - jednoznacznie piszemy w trybie "jeśli to pradwa", a nie że tak jest.