Wpis z mikrobloga

@monica888: Faceci są niedojrzali - nie chcą opiekować się nieswoim potomstwem

Faceci to mizogini - nie chcą kobiet o przeszłości prostytutki.

Faceci są zakompleksieni - nie chcą kobiet które ich tyrają psychicznie jako yntelygentne i wykształcone.
  • Odpowiedz
@Linnior88: Ja tylko wyśmiewam pustaki, nic więcej. Nie mam powodów do żalu. One mają, bo nikt ich nie chce. Dzieciatych, rozwiązłych i arogantek z poczuciem wyższości, mocno nieuzasadnionym. No ale narcyzmu nie sieją, rodzi się z wypartego poczucia niższości którego nie umie się przepracować.
  • Odpowiedz
ale ty projektujesz swoje cechy na kogoś


@Linnior88: Na kogo? I które moje cechy? I skąd wiesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

bo nie możesz wiedzieć bez poznania kogoś jaki kto jest


Piękne samozaoranie, bo Ty wiesz o mnie, że projektuję jakieś cechy na kogoś (mimo że nie możesz wiedzieć nic bez poznania kogoś), ale ja za to nic o nikim nie wiem ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
zazwyczaj zle słowa które się mówi o innych to projekcja nas samych , więc ładnie się opisałeś


@Linnior88: Ja jedynie odpowiedziałem na obrażanie mężczyzn przez te kobiety. Rozumiem, że trzeba chwalić?

PS potrzebne źródło z dowodami na te twoje "zazwyczaj".

Badania instytutu danych z dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Linnior88: My, czyli normalni, którzy widzą jak kogoś piecze dupa że musi obrażać mężczyzn którzy ich nie chcą.

Ponowne samozaoranie. Dopiero pisałaś, że ci co obrażają to projektują swoje cechy na inych a tu znowu

my czyli kto przegrywy których nikt nie chce


Nie projektuj :)
  • Odpowiedz
a dlaczego miałabym chcieć faceta o zerowej wartości ?


@Linnior88: Na jakiej podstawie oceniasz kogoś wartość jako 0, narcyzie? Jak niby liczysz kogoś wartość? Zero to taki śmieć który nie powinien istnieć. Aż tyle masz wypartej pogardy do siebie, że musisz projektować na innych swoje kompleksy?

Obrażając innych w taki sposób pokazujesz, że rośnie hipokryzja, a zerowy obiektywizm wobec siebie samej.

Albo jesteś trollem jak inni piszą, albo toksyk do potęgi.
  • Odpowiedz
jestem toksykiem bo mówię wam prawdę ?


@Linnior88: Twoja prawda to tzw. gówno prawda. Nic nie wiesz o kimś, a oceniasz, LOL.

Cytując znowu ciebie mądralińska:

ale ty projektujesz swoje cechy na kogoś bo nie możesz wiedzieć bez poznania kogoś jaki kto jest

jeśli ktoś ocenia kobiete z blachych powodów to dla mnie taki facet jest nic nie wart


Z jakich powodów błahych ja oceniłem kobietę i którą?

Póki co to
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: niezle rozdwojenie jaźni od pierwszego posta ublizasz kobietom skreslasz z różnych przyczyn piertolisz że takich czy takich nikt nie chce i oczywiście klasyk splakales się jak małe dziecko , że słusznie stwierdziłam że taki facet jest kompletnie nic nie wart i nigdy na takiego nie zwrócę uwagi bo mnie brzydzą ludzie z okropnym charakterem i brakiem serca
  • Odpowiedz
niezle rozdwojenie jaźni


@Linnior88: No to lecz to, jeśli masz, miss hipokryzja i projekcja narcystyczna.

od pierwszego posta ublizasz kobietom


Nie, to one ubliżają mężczyznom, którzy ich nie chcą. I mają rację.

skreslasz z różnych przyczyn


Którą skreśliłem i kiedy? Jak pytam o konkrety to manipulantko nie potrafisz się odnieść konkretnie do słów tylko wymyślasz brednie.

piertolisz że takich czy takich nikt nie chce


Nie klnij patologio jak rozmawiasz do normalnego
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: widać że jesteś z jakiejs patologii zero merytoryki papugowanie moich słów i zaprzeczanie samemu sobie
Nie jesteś w stanie nawet nic sam wymyślić tylko popugowanie całego mojego słownictwa
Kolejny mało inteligentny i agresywny
Cała wypowiedź naszpikowana osobistymi wycieczkami w moja strone , masz jakieś problemy z sobą możliwe że nigdy nie zaznales miłości
Niestety to nie jest usprawiedliwienie dla takiej patologii umysłowej
  • Odpowiedz