Wpis z mikrobloga

Płacenie 200zł za tą samą grę z 2010 roku, zero zmian, poprawy grafiki, płynności, nic, nawet gra nie wychodzi nadal na pc.
Ja nie rozumiem skąd u Rockstara od wydania GTA5 takie pomysły, jakieś gówniane remastery które wyglądają gorzej niż wersje oryginalne, straszenie sądami twórców modów zamiast ich wziąć do siebie i zrobić porządne remake starych gta. Jeszcze nic nie wiadomo ale ludzie już popuszczają na myśl o remesterze GTA4, czaicie? podniecać się remasterem XD, 10 milionów kopii remastera trylogi gta sprzedanych nie wróży niczego dobrego dla kolejnych gier, bo po co się starać skoro i tak armia baranów kupi, od 2013 Rockstar nie wydał nic ciekawego, pomijam RDR2 bo to że to dobra gra graficznie czy tam mechanicznie dla mnie była w #!$%@? nużąca, może kiedyś zagram w nią drugi raz ale na PC z modami na wyłączanie honoru i #!$%@? kar czy policji która jedyne co robi to psuje fan z gry. Zamiast po wydaniu RDR2 skupić się na GTA6 to oni wszystko robią tylko żeby tego nie wydać. Rockstar to kolejna firma która nie zobaczy ode mnie złamanego grosza póki nie wyda GTA6, wystarczy że kupiłem GTA5 dwa razy bo raz na ps3 i raz na pc w późniejszym czasie.
#gry #rdr2 #gtav #takaprawda #pcmasterrace #xbox #ps5 #ps3 #ps4 #staregry #rockstar #ludzietodebile #tvgry
karix98 - Płacenie 200zł za tą samą grę z 2010 roku, zero zmian, poprawy grafiki, pły...
  • 14
  • Odpowiedz
  • 0
@kocurrek32: ja też się zajebiście bawiłem w online jeszcze na ps3, na laptopie odpalony teamspeak i się grało, pozniej kupilem pierwszego pc mocnego i gta 5 wlasnie i jakos przeszła mi ochota na granie w to
  • Odpowiedz
Akurat właśnie wczoraj ogłosili że zatrudniają twórców moda GTA V RP u siebie ale z resztą się zgadzam.
Rockstar to #!$%@? a kiedyś dałbym sobie za nich rękę obciąć.
  • Odpowiedz
@karix98: dlatego ja sobie za rok rdr 1 kupie jak będzię za 100 zł jak gta definitive. Mam 1 na ps3, ale na półce ładnie będzie się prezentować 1 na ps4 obok rdr 2 w steelbooku (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@SPACE_MARINE: patusem, bo oglądam patotreści? Spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°). A grę i tak kupie może mnie zmotywuje by wreszcie ruszyć cały stuff na ps5, bo już 100 pudełek z grami się kurzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz