Wpis z mikrobloga

Nawet marksistowska międzynarodówka usuwa przed wyborami flagi Ukrainy. Jak mniemam, jej elektorat (wyzwolone Polki, które kręcą jednak nosem na Ukrainki kradnące kandydatów na mężów) też zaczyna tracić miłość do naszych stepowych braci? Konfederacja jak zwykle miała racje, jak zwykle przewidziała mądrość etapu towarzyszącą naszym ogłupionym ukrainofilom.
#konfederacja #polityka #bekazlewactwa
Ryneczek - Nawet marksistowska międzynarodówka usuwa przed wyborami flagi Ukrainy. Ja...

źródło: lwc

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • 15
Ludzie zdejmują- wyłapujecie sobie pod tezę


@To_ja_moze_pozamiatam: Tak, jak najbardziej. Zdejmowanie ukraińskich flag nie ma nic wspólnego z odbywającymi się za dwa miesiące wyborami. Zandberg po prostu sobie szedł do biura, kątem oka zauważył wiszącą na balkonie flagę naszych braci i oburzony krzyknął "Na Lenina, co tu robi ta szmata?!"
  • Odpowiedz
@Ryneczek: Cuda będą się działy przez te dwa miesiące, już się wszyscy szykują żeby udawać że byli przeciwni socjalom dla każdego przyjeżdżającego Ukraińca czy wpuszczaniu ich zboża "na tranzyt"
  • Odpowiedz
  • 6
Znika flaga - też źle?


@KisielBB: Owszem, dobrze, że znika. Ja po prostu drwię z okoliczności jakie towarzyszą usuwaniu ukraińskich flag. Polityczny cynizm w pełnej krasie.
  • Odpowiedz