Wpis z mikrobloga

a czym jest teraz jazda za 1,1 i kiero 500zl/dzień jak nie spłacaniem sprzętu?


@wezsepigulke: chłopie... 1.1e? ????
Są lepsze asy.
Mi szukali jakiegoś amazona z Polski do Hiszpanii kiedyś .
I dupa. Stary czekał na podbicie stawki, ale gdy ładunek tylko osiągnął jakieś 85-90c to
  • Odpowiedz
@lofix: a to nie jest tak, że jakiś hiszpan mający stałe ładunki do Polski bierze taki ładunek powrotny, byle sobie tylko obniżyć koszty? Nie musi na nim zarobić, byle nie wracał na pusto.
  • Odpowiedz
  • 0
@wezsepigulke: niemożliwe ze duże firmy jeżdżą za 1 euro, jeżdżę w podwójnej i miesięcznie robimy z 12k km razem, w dodatku jeździmy nową Skania s i ciągamy chłodnie do leków dwustrefowa z windą taki zestaw to z bańkę lekko, szef nam płaci 500, gdyby jeździł za 1 euro to już by go nie było, za tyle to jeżdżą plandekarze z giełdy
  • Odpowiedz
@Zubern 12k w podwójnej to jest nic. Mi robią ponad 24k i to się opłaca, nie ukrywam. Jakiś specjalistyczny transport wiadomo że bardziej płaci, ale ile jest takich zestawów potrzebnych?
  • Odpowiedz
  • 1
@Richard0: a skąd koluniu jesteś bo to też dużo zależy, ja np z kuj pom i tu Dziady też nie chcą dużo płacić ale pracuje w innym regionie, najbogatsze to Kraków, Poznań, Wrocław. No i tak myślę że za mniej niż 450 to nie ma co
  • Odpowiedz
  • 1
@Richard0: jeszcze dojazdy busem za taką stawkę? Ewakuuj się czym prędzej, pół roku to dużo doświadczenia już każdy cię zatrudni bez gadania że świeżak
  • Odpowiedz