Wpis z mikrobloga

@dzbanzyciowy: A co Ty myślałeś ? Teraz programistów itd... po tych kursach więcej niż much to samo barberów a rynek ciężki i wysoki próg wbicia. Znalem 3 typków po IT i na maszynie w fabryce i żaden nic nie potrafił. Jeden poszedł na grafika a nawet photoshopa nie zna nic a nic XD drugi na programistę a jedyne co potrafił to kalkulator napisać na jakieś tam zaliczenie XD trzeci niby coś
@tomek123456789: Przy wiekszych zarobkach i wiekszej oszczednosci czasu jestem w stanie sam sie certyfikowac, a jezyka i tak musze sie nauczyc- aktualnie mam 12h intenstywnego kursu w tygodniu + rozmowa z rozowa i w pracy.
Twoja teoria moze oczywiscie dzialac, ale patrzac z innej perspektywy lepiej jest miec 3x wiecej pieniedzy, mniej czasu spedzic w pracy i dokształac sie we wlasnym zakresie.
@DominiCanes:

Nie no, cos tam umiem. Na drugiego kompa wbic sie umiem np ( ͡º ͜ʖ͡º) za tydzien egzamin z azure sobie ogarniam. Tutaj clouda cenia bardzo, wiec postaram sie w to isc


Nie twierdzę że, nie potrafisz ale z tego co widziałem i słyszałem to nie wygląda to zbyt ciekawie jeśli chodzi o poziom nauczania w Polsce porównując do tego co jest w innych państwach.
@Zwierz33: No to grubo tam leciales. Szanuje za wybor i sciezke zawodowa. U mnie manualne rzeczy leza, nie mam cierpliwosci do takich rzeczy jak szycie czy obcinanie wlosow, chociaz z kolei kocham majsterkowac i mialem tez firme jako monter CCTV.
Ja znam troszke wiecej, nie boli mnie dupa jak patrze na pythona, jave, bazy danych i troszke innych rzeczy. Moim celem jest security, ale tutaj to juz wyzsza szkola jazdy. Nie
@DominiCanes:

ale tutaj to juz wyzsza szkola jazdy


No mi zawsze secruity się podobało bo kojarzylo się z hakerami a CI jak wiadomo w filmach są na równi z Bogiem. Tylko w realu to trzeba znać parę języków pewnie, znać się na systemach, pewnie coś z stronami internetowymi itd... Jednym słowem łeb jak sklep. Także jak zawsze wszystko na filmach fajnie wygląda a w rzeczywistości idź Pan w ch*j...

Co do
@dzbanzyciowy Ja ukończyłem i pracuje na wyuczonym stanowisku w takim #!$%@? januszexie ze aż głowa boli. No może nie teraz głową, bo aktualnie gardło, bo mam chrypkę z racji że przez parę godzin dałarłem morde na tych #!$%@? tepaków...