Wpis z mikrobloga

Ogrywam sobie moda przebudzenie do gothic 2 i już #!$%@? dostaje po 20 godzinach gry nie wiem co robić, z tym jaszuroczłowiekiem w wulkanie nie mogę pogadać, nie wiem jak rozwinąć wątek cavalorna, wątek kopalń i gildii araxos mi utknął ślepym punkcie jak wykonałem zadanie z dostarczeniem planów dostałem tylko 1000 golda i że się spisałem i co dalej?
Nie wiem też jak uzyskać specjalnego skręta dla lestera i co dalej z wątkiem druidów.
Zrobiłem zadania na miecze runiczne ale nie mogę ich oddać nestoriusowi bo go nigdzie nie ma.
Miałem zadanie żeby znaleźć (chyba) czapkę dla jednego z pielgrzymów ale nigdzie jej nie ma.
Z dwie godziny ostatnie próbowałem włączać grę i szukać wszędzie co mam robić nawet latałem nad całą mapą na F8 żeby wyhaczyć coś czego nie zrobiłem, gdzie nie zajrzałem.
Gram z lokalizatorem z unionów żeby niczego nie przeoczyć no i jak widać nawet to czasem nie pomoże.
Już jednego questa raz zwaliłem bo zabiłem nadzorcę niewolników z kopalni złota który był z questa dla thorusa zanim z nim pogadałem i musiałem go przyzwać kodami, na szczęście gdzieś znalazłem odpowiedni kod na google, zabiłem go jeszcze raz i tym razem wypadła z niego głowa.

Ale teraz ręce mi opadają, nie wiem kompletnie co mam robić, jest też wątek zemsty nordmarczyków który utknął i się ruszyć nie chce po tym jak dostarczyłem nordmarczykowi pierścień wodza orków.
#gothic
  • 4
@Uuroboros: a dobra XD to jest mod twórców moda przeznaczenie do gothica 2 XD chyba jeden z najbardziej #!$%@? modów a przywódca projektu tego moda ma chyba ujemne IQ. Pamiętam te dramy że tam kogoś chciał pozwać za znieważenie na forum a koleś napisał po prostu że mod mu się nie podoba i nie rozumie pomysłu na tą modyfikacje. Już mnie #!$%@? to że każdy npc miał imię i chyba nawet
@Kunup: nic mi o tym nie wiadomo, mod nie jest najgorszy choć dużo modów nie ograłem ale lataj po całej mapie i bądź mądry gdzie autor czegoś nie przewidział, już raz sobie tego moda zabugowałem co opisałem wyżej i sądzę że coś innego też zrobiłem źle dlatego dalej nie mogę przejść.