Wpis z mikrobloga

Co by nie było, to póki co, każdy rzut kulą był przez babe. Wszytkich oszukasz, ale natury nie oszukasz $$$

Ja nie bronie wentyla, dostawał wiele razy żółta kartkę. Jednak jeszcze gorszy jest dla mnie brak honoru. Pieprzenie prosto w oczy "Ufasz mi? Bo ja ci ufam i nie rzuce". To samo gadała Siara do Mikiego. Jeżeli dbałaby o reputacje to można było wyjść z tego bez kontrowersji, coś w stylu: "Wiesz, nic z tego nie będzie. Podzielmy sie kasą i zostańmy we friendzonie".

Jeszcze 2 wersja: Wyobraźmy sobie ze wentyl rzuca na 90k. Myslicie ze by powiedziałą: "I tak nic by z tego nie było"? Zaraz by było wielkie halooo "Ja go tak kochałam, a on mi takie coś. Moje uczucia były takie prawdziwe, a on wolał pieniądze".
#hotelparadise
  • 15
  • 1
@crazy_frog: No ale właśnie rzucił i miał prawo. Tak na poważnie to pewnie chciał zrobic "pseudo" show z tym rzutem, ze niby rzucił Basce, ale nikt slusznie tego nie odebrał powaznie. Oni jak juz stali w 2 pary przed scieżką, to przy Klaudii powiedzieli że w razie wygranej się podzielą za to ze ich uratowali na quizie i odpadł Maurycy. Pewnie ta deklaracja też miała wpływ na decyzje uczestników. Simon i