Wpis z mikrobloga

@GrimesZbrodniarz: chyba za bardzo twórcy wzięli do siebie opinie o mroczności i klimacie. Przecież w tym starym obozie jest to tak zapylone jak na jakiejś pustyni. Takie zapylenie jeszcze w kopalni/przed kopalnią ma większy sens. Zamiast to dobrze zbalansować to z ładnych kolorów z teasera przeszli na takie coś. No chyba że to podczas lekkiej mgły jest zaprezentowane? Chociaż wątpie
@GrimesZbrodniarz: bo wierni fani gothica jęczeli że musi być mroczny mimo że gothic 1 w pierwszych rozdziałach w żaden sposób nie jest mroczny, właściwie jest całkiem kolorowo a gothic 2 w pierwszych rozdziałach to już w ogóle jest sielanka tak na prawdę. Mroczna to jest jedynie świątynia śniącego oraz tereny orków i w części 2 górcznia dolina opanowana przez smoki
zeszyt-w-kratke - @GrimesZbrodniarz: bo wierni fani gothica jęczeli że musi być mrocz...

źródło: c8c20accc01878714b9859b4a9af6520_full

Pobierz
@GrimesZbrodniarz: Z jednej strony zapiera dech w piersiach, ale z drugiej, gdy się człowiek przyjrzy to wygląda to strasznie sztucznie. Mocne zadymienie, dużo słońca, wszędzie błoto, no bez przesady. Tak samo detale jak dym z pochodni albo para z kotła, które zniekształcają obraz jeszcze na wysoko po źródle. Mam nadzieję, że finalnie nie będzie aż tylu oczojebnych pierdów. Rzeczywiście gothic nie był w mrocznych klimatach, ale ze względu na ograniczenia sprzętowe
@yousouyou: No tak, zwracam honor. Zapomniałem, że na UE da się robić takie "preview" koncepty. Widziałem tego pełno na yt kiedyś. W sumie nie zdziwiłbym się, że gdyby pokazali gameplay, to zostaliby zjechani xd. Ale łudzę się, że wyjdzie z tego coś dobrego, grywalnego i mniej drewaninego. Chociaż o to ostatnie chyba nie trzeba się bać, bo nie robi tego PB