Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem najlepiej ustawionym kolesiem w całym powiecie
W wieku 21 lat zlecialem z rusztowania w Holandii. Od tego czasu nie mogę podnosić ciężkich rzeczy, miałem 2 lata rehabilitacji i problemy z prawą stopą ale co miesiąc dostaje równe 880€ z renty jaką dostałem po ugodzie z głównym wykonawcą (papuga mi życie uratował bo podwykonawca by się wypiął).
I tak sobie żyje w Polsce B już jakiś czas. Mam fajnie bo mieszkam w domu mamy więc samotny nie jestem, kumpel za każdym razem jak zjeżdża z nl to wpada na browarka. Co miesiąc jadę do wojewódzkiego aby spuścić z krzyża u div, staram się te nowe i młode wybierać, już nie mam swojej ulubionej bo to nigdy dobrze się dla mnie nie kończy. Za szybko się angażowałem i raz nawet jedna ze mną zamieszkała na kilka tygodni ale jej życie mnie przerosło i mama kazała jej się wynosić.
Tylko czy jakaś dziewczyna zaakceptuje mnie takiego? Do pracy nie mogę i nie chce iść bo strace rentę. Wyjechać do miasta też średnio bo nie wiem czy za to się utrzymam i nie chce mamy zostawiać. Ostatnio sobie z taką licealistką pisze ale boje się że tylko przyjedzie, da mi nadzieję a potem będę tylko oglądał jej insta z nowym bolcem. Coraz bardziej boję się że skończę jako stary szwagier co tylko raz na miesiąc bzika #przegryw #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
  • Odpowiedz