Wpis z mikrobloga

@advert: Dobre pytanie. Zadaj je sobie kiedy po 11 miesiącach i 3 tygodniach ciągłego ciepła przyjdzie tydzień lekkiej zimy i będzie tu płacz idiotów zbulwersowanych tym, że w Polsce przez chwilę będzie mróz i śnieg.
@2aVV: ok, wrócimy do tematu za kilkaset tysięcy lat, jak już w Polsce będzie te mityczne 11 miesięcy ciepła ( ͡° ͜ʖ ͡°) na razie to jest argumentum ad absurdum, a rzeczywistość jest taka, że bezwzględnej #!$%@? mamy pół roku, więc płacze o te 2-3 tyg ciepła to dziecinada
@advert: Zgadzam się, w kraju w którym od 10 lat nie było prawdziwej zimy, w którym co roku bite są rekordy ciepła, w którym dla całego pokolenia śnieg jest tylko mglistym wspomnieniem płacz o 3 chłodniejsze dni w sierpniu to dziecinada.

Na szczęście wracamy do zdychania w upale. 11,5 miesiąca "bezwzględnej #!$%@?" i może doczekamy się odrobiny zimy w styczniu. Która jeśli na chwilę przyjdzie to i tak wywoła niewyobrażalny ból
@2aVV: typie ja nie mam zielonego pojęcia o czym ty piszesz xDDD nie wiem czy chciałeś komu innemu odpisać czy co, ale totalnie gubisz meritum i sens, jakbyś się ujarał.

jedyne co ja próbuję przekazać, to że dziecinadą jest narzekanie na 2-3 tygodnie gorąca w kontekście kilku miesięcy pogody normalnej oraz kilku kolejnych miesięcy pogody #!$%@?, a ty jakiś strumień świadomości tu projektujesz xD

trzymaj się tam i nie pal tyle,
@advert: Potwierdzam. Żałosne jest narzekanie na kilka dni chłodniejszej pogody w sierpniu kiedy przez cały rok jest ciepło/ gorąco, a zimy nie było od 10 lat.

Nie wymagam od upalarzy logicznego myślenia (bo to niemożliwe z wiadomych względów), ale swojego #!$%@? nie przerzucaj na innych,

Na szczęście niedługo kończymy okres wspomnianej przez ciebie "#!$%@? pogody" i będzie zbliżać się ku jesiennej, nadal ciepłej, normalności.

Pozdrawiam.
Żałosne jest narzekanie na kilka dni chłodniejszej pogody w sierpniu kiedy przez cały rok jest ciepło/ gorąco, a zimy nie było od 10 lat.

@2aVV: ale po #!$%@? mi to piszesz w ogóle, widziałeś gdzieś żebym narzekał na kilka dni chłodniejszej pogody w sierpniu? xD

Nie wymagam od upalarzy logicznego myślenia (bo to niemożliwe z wiadomych względów), ale swojego #!$%@? nie przerzucaj na innych,

xDDD gruba świnia się poczuła urażona, że
ale po #!$%@? mi to piszesz w ogóle, widziałeś gdzieś żebym narzekał na kilka dni chłodniejszej pogody w sierpniu? xD


@advert: Nie, ty narzekasz, że cały rok jest zimno. xD

Żałosne.

xDDD gruba świnia się poczuła urażona


@advert: Ach, powiew klasyki. Szczyt inteligencji upalarza. Tęskniłem za tym.

Ktoś nie lubi zdychać w upale? Pewnie grubas.

Uwielbiam, pisz tak więcej.

ok, czyli ty po prostu nie umiesz czytać ze zrozumieniem


@
przysięgam, jesteś jak dworcowy narkoman. z daleka z pozoru zwyczajny mirek, a dopiero po nawiązaniu interakcji czuć od ciebie smród gówna i rzygów, i widać bałagan pod kopułą.


elo, toksyczny jełopie.


@advert: WOW, tyle merytorycznych argumentów. Chyba nie poradzę sobie z odbiciem piłeczki i muszę uznać twoją wygraną. Z taką tuzą intelektu nie mam szans.

kilkumiesięcznej normy piździejewa szaro-deszczowego


@advert: To z pewnością nie było narzekanie, ani trochę. Jeżeli tak