Wpis z mikrobloga

@Ryksa: Nie rozumiem fenomenu tego typa. Z wyglądu jest na maksa przeciętny, ma zeza i urodę typowego angola zachlanego w 4 dupy w Krakowskim barze. Makijażystom należy się Oskar za robienie z niego dobrze wyglądającego typa na planie filmowym xD
  • Odpowiedz
  • 3
@RobieZdrowaZupke: no właśnie za to go lubie, teraz jeszcze ma brode to już w ogóle. Bardzo dobrze gra to raz, dwa dla mnie nie wygląda jak angol. Natomiast ja nie rozumiem Brada Pitta, ani starszego Deppa czy Dicaprio, są powiedzmy, średni?
  • Odpowiedz
@RobieZdrowaZupke: Ja nie rozumiem Margot Robbi, dla mnie jest brzydka, normalnie baba ma wszystko ładne ale jak to złozyli w całość to jakaś taka paskuda ohydna. Co ciekawe gra w dobrych filmach, wiele z nich lubie i mi nie przeszkadza, mogę oglądać.
  • Odpowiedz
@Ryksa: Brad Pitt średni, chryste panie. Przecież za czasów Fight Clubu czy Troi to był istny półbóg Adonis #nohomo.
Ja z kolei nie rozumiem wzdychania do tego obwiesia, gość jest mega przeciętny, ma jedną minę srającego kota a parenaście lat temu wzdychała do niego każda małolata. Magia seriali ¯\(ツ)/¯
musichastherightto_children - @Ryksa: Brad Pitt średni, chryste panie. Przecież za cz...

źródło: rs_600x600-170914075711-600.Ed-Westwick-Gossip-Girl.kg.020817

Pobierz
  • Odpowiedz
@lentilek: ja byłam w szoku, jak się dowiedziałam, że jest po 30-tce, myślałam, że ma mniej, wygląda mega dobrze

btw ale śmieszny hejt na Margott Robbie w komentarzach, która wygląda jak chodzący ideał ( ͡º ͜ʖ͡º) mhm stara i ohydna, czekam jeszcze na komentarze o ścianie i nagłej utracie atrakcyjności ;)
l.....e - @lentilek: ja byłam w szoku, jak się dowiedziałam, że jest po 30-tce, myśla...

źródło: Fz2fLBOXgAAlnnA

Pobierz
  • Odpowiedz
@Ryksa Pitt do teraz jest przystojny, nawet jak nie jest w czyimś typie to obiektywnie jest to przegość i starzeje się super. Za to Depp i DiCaprio zestarzeli się bardzo źle, Depp zwłaszcza. Mało zostało z jego wyjątkowej urody, a za młody to on był dla mnie najprzystojniejszy.

Ostatnio doceniłam za to Jima Carreya. Nigdy tego nie zauważyłam jakoś, ale on był mega przystojny jak był młody, zreszta nadal jest, fajnie wyglada,
  • Odpowiedz