Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuje do lapka ramu znalazłem coś takiego Pamięć RAM X-Star Dragon Shark DDR3 8GB 1600Mhz ktoś jest w stanie coś powiedzieć o tej firmie czy godna polecenia. Lapek z 2013 więc też nie ma co się spinać z nie wiadomo jakim sprzętem, a wejdą 2x8 gb. Myślałem, nad goodramem, ale tam sztuka 90 zł, a tutaj 40 zł.

#komputery #sprzetkomputerowy #gry #laptopy
  • 7
  • Odpowiedz
@bystry91ldz: przecież masz z różnych firm poniżej 50 na allegro, musisz poszukać bo różne są, nie zaznaczaj nowe bo to bez różnicy przy kilku letnim lapku
  • Odpowiedz
@bystry91ldz: ja najczęściej biorę z takiej samej firmy jak był stary ram, jakoś tak wolę skoro producent taki wybrał, ale to naprawdę bez różnicy do kilkuletniego laptopa, a żeby firmę kojarzyć to goodram czy tam samsung czy hynix, wiele z tych ramów na allegro jest tak naprawdę "nowych" bo pochodzi z nowych laptopów gdzie ram został wymieniony na większy, ostatnio mi przyszedł nawet zamknięty oryginalnie próżniowo
  • Odpowiedz
  • 0
@xiv7: jest jako DDR3. Dzięki za odpowiedź generalnie. Stary ram to był Samsung. Właśnie się zastanawiałem czy może nawet używki nie brać, bo fakt lapek już leciwy, ale nadal mam przekonanie, że lepiej dorzucić parę złotych do nowego niż brać używkę. ;) (Stara data). Wybór pada na goodrama, bo jest od ręki w moim mieście to raz, a dwa czytałem opinie i raczej mi wystarczy chyba, że masz coś innego godnego
  • Odpowiedz