Wpis z mikrobloga

@tylkoponsfw Zazdrościsz jej picia, imprez i ogólnie życia towarzyskiego? Jeśli o to chodzi, to musisz po prostu zmienić trochę swój punkt widzenia. Też miałam kiedyś podobnie i spróbuję wytłumaczyć o co chodzi, ale nie wiem czy mi się uda. Więc kiedyś też chciałam prowadzić takie życie, ale nigdy nie miałam przyjaciół, co za tym idzie nigdy nawet do dziś nie byłam na ani jednej imprezie na jakiejś dyskotece. I moje myślenie brzmi
@kleboldswaifu: Ja wegetuję samotnie w domu, jestem totalnym przegrywem z depresją, ocd i fobią społeczną, ciężko w ch*j mi jest i męczy mnie te życie. Nie wiem jak długo da się tak wytrzymać.

A co do tego, że ty byś coś zrobiła gdybyś nie była piz*ą to wiesz twoje życie jest 1000 razy lepsze od mojego i masz coś do stracenia, ja nie mam. A rozliczyć się z tą blondynką to
@tylkoponsfw Jedyne co ja mam lepsze od Ciebie, to prawdopodobnie to że mam chłopaka, jestem kobietą i zarabiam jakieś tam pieniądze. A żyję podobnie do Ciebie i też nie czuję się szczęśliwa, też mam różne zaburzenia, też nie potrafię wyjść na zewnątrz i spojrzeć na człowieka. Jednak i tak trzymam kciuki za Ciebie, że jakoś z tego wyjdziesz