Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie

Co sądzicie o układzie i ekspozycji tego mieszkania? Mieszkanie na ostatnim, trzecim piętrze, każde okno od sufitu do podłogi. Nie będzie ciemno w mieszkaniu po południu przez ekspozycję na północny-wschód?

Obecnie mieszkam w mieszkaniu z ekspozycją południowo-zachodnią i w lecie jest masakra, ale nie chciałbym też mieć ciemno w mieszkaniu.
BMike - #nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie

Co sądzicie o układzie i...

źródło: mieszkanie

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@BMike ciemno nie powinieneś mieć, latem powinno być git tak jak mówisz, bez przegrzewania. te dwa mniejsze pokoje po stronie północno zachodniej mogą być lekko ciemniejsze. Zabudowa śródmiejska czy nie? w zależności od tego przepisy regulują inimalna ilość godzin nasłonecznienia pomieszczen.
  • Odpowiedz
  • 0
@dr_bob no to nie powinieneś się martwić brakiem słońca, dla własnego spokoju możesz poprosić dewelopera o rysunki analizy nasłonecznienia, powinni je mieć przy składaniu projektu do urzędu.
  • Odpowiedz
  • 0
@dyzenteria: ta łazienka będzie w tym miejscu, gdzie garderoba. Myślałem, że to nie będzie żadnym problemem. Mówisz, że cała ściana jeżeli sąsiaduje jest problemem?
  • Odpowiedz
@BMike: mam biuro i sypialnie od północy. Fakt że 5 piętro i za oknem przestrzeń ale nie zamieniłbym północy na nic innego. Jasno, duże okna, światło nie #!$%@? ani o świcie ani nie nagrzewa mi pokoju na noc. Tylko że akurat salon mam od południa i balkon. Ale północ nie oznacza że mazz ciemno zawsze
  • Odpowiedz