Wpis z mikrobloga

dostajesz cały ściek i musisz sobie blokować


@kefas_safek: Na samym tagu Ukraina od początku wojny zablokowałem 1000 prorosyjskich/antyukrainskich kont, duża część to multi, bo ciągle powstają nowe zielonki. Wykop skapitulował, nie banuje ich. Nie mogę zablokować więcej niż 1k. Więc czytanie ścieku to już obowiązek na wykopie. Nie da się wyczyścić.
@Kumpel19: nie no reddit jest liberalnym ściekiem, a wykop jest prawicowym ściekiem z masą dezinformacji, fejk niusów, casualowej transfobii i szczyptą rasizmu każdego dnia. To w ogóle nieporównywalne doświadczenia. Siedzenie na reddicie to jak impreza firmowa w korpo na której nie chcesz być, a wykop to jak słuchanie poglądów na świat Seby po dwóch wyrokach z opaską na nodze.
na reddicie dostajesz przefiltrowany zgodnie z lewym światopoglądem content


@FrasierCrane: zależy pewnie od reddita. Mi chodziło bardziej o to, że tu wchodzisz i na dzień dobry dostajesz wszystkich prawaków, lewaków, przegrywów, debili, politycznych i ruskich trolli naraz i musisz sobie to sam ogarnąć. Na reddicie wchodzisz, wybierasz co Cię interesuje i nie musisz się przebijać przez to całe szambo. Ja sobie dołączyłem do kilku redditów które mnie interesują i jestem mega