Wpis z mikrobloga

Bawią mnie moje zachowania obsesyjno-kompulsywne XD

Ostatnio zobaczyłem czym jest TIK-TOK, aplikacja jest bogata w treści psychologiczne, historyczne oraz zabawne video edity dotyczące III rzeszy, czyli dosłownie to co tygryski(hehe) lubią najbardziej :P No ale są jeszcze streamy Tuczenki. Persony którą darzę swego rodzaju sentymentem. Za każdym razem gdy trafię na stream Dany spamuję przez dłuższą chwilę "Fasujemy Fasujemy Fasujemy". Robię tak od czasu gdy któryś z bywalców tagu napisał paste o Tuczence i Nikicie na tiktoku i przekręcił słowo "tapujemy" na "fasujemy". Jeb*ny banował mnie już kilkukrotnie ale przez spam wiadomości podczas live ciężko mu w moje wiadomości trafić. Za każdym razem gdy tak wypisuję widzę jak ch*jkowi rzednie mina XD Próbowałem się powstrzymać od tego ale jest to silniejsze ode mnie.

Drugim zachowaniem jest moja reakcja podczas oglądania filmiku jak załamany i zdradzony Dana łamie neon Nikity Magical wydając przy tym krzyk jak dziewica posądzona o uprawianie czarnej magii podczas wymierzania kary w Pamiętnym Procesie w Salem (vidrel poniżej) xD Gdy oglądam ten filmik lubię naśladować ten jego krzyk, niezwykle rozładowuje to moje napięcie nerwowe. Taka niby medytacja :P

#danielmagical #famemma
Dekadentzplazy_Omaha - Bawią mnie moje zachowania obsesyjno-kompulsywne XD

Ostatnio ...
  • 1
  • Odpowiedz