Wpis z mikrobloga

  • 1
@Rysiek_z_klonu: Tak mówiła to nawet w wywiadach. Nawet lektor na IG po 7 edycji dodał, że teraz nagrywają to co było jego marzeniem, czyli AS, więc niewiem po co w ogóle to dali jak każdy obserwujący ludzi z HP może sam to wywnioskować.
  • Odpowiedz
@deniol: To samo pomyślalam. O co chodzi z tą skrzynią i dla której edycji ona jest. Na końcu odcinka lektor powiedział przy tym zadaniu, że niedługo wracamy, czyli wynika jakby to było dla 7 edycji ale jakim cudem skoro 7 edycja była nagrywana marzec do połowy kwietnia a potem All Stars.
  • Odpowiedz
@deniol: kurde, a ja byłam pewna że najpierw był AS a potem 7 sezon. A przed AS było TL. Kij z tym, ustawka jak nic.
Bardziej mnie zastanawiało, czy oni nie będą podlewać tego habazia, to zaleje ich mapę.
  • Odpowiedz
@deniol: @Rysiek_z_klonu @deniol @Aldib @psingwina @Aldib robaczki kochane macie rację - kolejność nagrywek była taka TL, HP7 i potem HP AS. Nie wzięliście jednak pod uwagę jeszcze jednej kwestii - wiosną 2024 zapewne będzie HP8 bo GM ma to zakontraktowane, zatem wystarczy że odtworzą po paru miesiącach to co zostało zrobione w HP-AS w ramach zadania. Nagrywki do HP8 zapewne ruszą jak co roku w styczniu.
  • Odpowiedz
@kipman1: miałoby to sens, gdyby HP8 była w Kolumbii, a patrząc na ich specyfikę w jednym miejscu kręcą 2 sezony. Kolumbia już ma 2. Jakby nie patrzeć AS to też sezon. Zresztą przesyt tej Kolumbii by już był. TL i 3 sezony coraz nudniejszego HP.

Ale bardziej mnie zastanawiało, jak oni chowali ta kopertę pod tę donnicę to ja myślę " co wy nie podlewacie tego habazia? Przecież jak puści woda
  • Odpowiedz
  • 2
@kipman1 @Aldib @psingwina @Rysiek_z_klonu Ja myślę, że to będzie ustawka. Pewnie produkcja nagrywając 7 edycję sama zakopała tam tą skrzynię i podłożyła list, a potem w AS kazała to zrobić All Starsom. Ogólnie All Stars to był chyba najbardziej ustawiony sezon HP.
  • Odpowiedz
@psingwina: z tą mapą pod donicą to nie jest problem przecież zawsze produkcja może ją wyciągnąć po emisji All Stars i włożyć mapkę pod donice ponownie na początku kolejnego sezonu. Większy problem jest z tym dla której edycji jest ta skrzynia i mapa bo lektor na końcu 23 odcinka powiedział, że szybko się widzimy czyli wynika z tego, że dla HP7. Nie wydaje mi się, żeby kolejną 8 edycję również robili
  • Odpowiedz
@deniol: Jeżeli to ustawka produkcji to będziemy mogli porównać list napisany przez produkcję z tym co napisali uczestnicy w All Stars w 23 odcinku. Ramy czasowe nie trzymają się kupy. 26 kwietnia Nana już była w domu, więc inni z All Stars też byli w Polsce. Nawet Klaudia Do Dursi też już wróciła do kraju. Uczestnicy HP7 byli zatem w Kolumbii gdzieś do 10 kwietnia a potem All Stars. Przecież nie
  • Odpowiedz
@Aldib: ogólnie zrozumiałam to tak, że widzimy się wkrótce - czyli na 7 edycji. Bo ona rusza już 28.08. aż tak daleko jak do 8 edycji nie wybiegałam, bo w głowie mi utkwiło, że jeśli będzie to napewno nie w Kolumbii.
  • Odpowiedz
@psingwina: Ja też tak zrozumiałam. Czyli skrzynia i list są dla finalistów HP7, czyli edycji która była kręcona przed All Stars, ciekawe. 8 edycja jak będzie to na pewno w 2024r i w nowej lokalizacji.
  • Odpowiedz
  • 1
@Aldib: Czy w ogóle powstanie jeszcze 8 edycja? Wszystko pewnie będzie zależało od oglądalności siódmej, bo AS był tylko dodatkiem, chociaż gdzieś mi się obiło o uszy, że mają w planach nowe lokalizacje. Raz chyba lektor mówił coś w jakimś wywiadzie, zanim TL wystartowało. Chciałbym, żeby wrócił stary system (dwie edycje HP po 60 odcinków na rok bez TL). W tym roku wydaje mi się, że chcieli dużo zrobić, aż za
  • Odpowiedz
@SokMalinowy: nawet połowa uczetników HP-AS nie ogląda tego sezonu, zatem czemu zakładasz że potencjalni uczestnicy HP8 mieliby oglądać. Ten sezon to letni wypełiniacz czasu antenowego, gdzie z 2tygodni zrobili prawie 3 miesiące programu. Nawet jeśli ktoś to widział to i tak nie będzie pamiętał o takiej pierdółce.
  • Odpowiedz