Wpis z mikrobloga

Byłem sobie dziś z loszką w Decathlonie, gdyż chciała sobie wybrać ciuszki do biegania.
Wchodzimy do sklepu i już od pierwszego rzutu okiem go zauważyłem - kilkuletni dzieciaczek #!$%@?ący po sklepie z gałą i drący się wniebogłosy - standard jak na Decathlon. Olałem.

Loszka wybiera ciuszki, ja oczywiście przytakuję, że tak, ładne, pasuje ci, przewiewne na pewno. Idziemy do przymierzalni.
Ona się chowa za kotarą, mówi żebym trzymał i nie podglądał jak przymierza stanik. No ok, prywatność, rozumiem. Stoję więc tak sobie i trochę mi się nudzi. I nagle uderzenie w tył pleców. Odwracam się, a z tyłu ten dzieciaczek z nunczakami ze stojącego nieopodal stoiska Aikido. Uśmiechnąłem się w jego stronę. Odszedł. Po kilku chwilach to samo - cios w plecy, za mną ten dzieciaczek. I jeszcze raz.

Się #!$%@?łem, widzę że na chwilę zniknął, więc opuściłem swoją loszkę na te 30 sekund, podbiegłem do stoiska Aikido, wziąłem drewnianą katanę i wróciłem na stanowisko. Czekam.

Kiedy poczułem uderzenie w plecy, odwróciłem się z całych sił #!$%@?łem na odlew w łeb drewnianym mieczem, aż się dzieciak poskładał w miejscu i przestał ruszać. Nagle podbiega mamusia i się drze, że policję wezwie etc., to #!$%@? też #!$%@?łem, dodając jeszcze nad truchłem "KENDO DROGA MIECZA SZMATO".
Kupiłem loszce krótkie spodenki, stanik sportowy i koszulkę tego dnia.

  • 24
  • Odpowiedz
@siurasek: ale ja jestem prawdziwym soba, tylko nie jestem podnozkiem do pomiatania, ktory bedzie za swoja paniusia nosil torebke, bo liczy ze mu opedzluje kielbase wzamian za podnozkowanie XD
trzymalem pewnie duzo wiecej kobiet niz ty i nigdy zadnej nie pozwolilem sobie wejsc na glowe, ani zadnej nie uslugiwalem i za to zawsze bylem traktowany z szacunkiem, co sie odbijalo tez bardzo pozytywnie w lozku
wiekszosc facetow w polsce to
  • Odpowiedz
@greenbong nie odróżniasz normalnej przysługi od uganiania się i wejścia na głowę. Jestem w długotrwałym związku, w którym to ja jestem dominującą stroną a seks mam zawsze kiedy tego chcę. Współczuję twojej obecnej lub przyszłej kobiecie, jeśli poniesienie za nią czegoś ciężkiego lub wybranie się z nią na zakupy to ujma dla twojej "męskości". Widać ta "męskość" musi być bardzo krucha skoro taka drobnostka potrafi ją zniszczyć ( ͡°(
  • Odpowiedz