Wpis z mikrobloga

nigdy w życiu nie zdecydowałabym się na takie typowe wakacje w Polsce na tydzień czy dwa. nigdy nie wiadomo jaka będzie pogoda, za to wiadomo że miejscowi będą chcieli cię wyruchać na grube hajsy bo pracują jedynie 6 miesięcy, a rok miesięcy ma 12. w Polsce to można sobie na weekend pojechać jakieś miasto zwiedzić co najwyżej, a porządne wakacje to tylko zagranico. no chyba że ktoś lubi nieprzewidywalną pogodę i oszukiwanie przez biednych przedsiębiorców którzy sprzedają świerzom rypkie (z przeceny w Lidlu) za 40 zł/100g. przykro że tak jest ale co zrobisz.
#wakacje #urlop #nobodykiers #polska
  • 11
  • Odpowiedz
@szzzzzz to zależy od wielu okolicznosci - niektorzy znajomi z małymi dziećmi chwalą sobie wyjazdy w Polsce, gdzie jak coś się #!$%@? to zawsze mogą szybko do domu wrócić/pójść do lekarza z którym się dogadają.
  • Odpowiedz
@MamMalegoSiurka: kolego uwierz mi 2 razy byłem w tureckich szpitalach(mi nic nie było , byłem jako pomoc )i jeżeli umiesz angielski w stopniu komunikatywnym to opieka jest dużo lepsza niż u nas , a pogoda przynajmniej zagwarantowana
  • Odpowiedz
@szzzzzz: W tym roku byliśmy z żoną na dwóch pięciodniowych wyjazdach:
1. Na Krecie - domek z basenem, jacuzzi, codziennie przepyszne jedzenie w małych rodzinnych restauracjach, wynajęte auto z ubezpieczeniem, zwiedzanie, imprezki, zakupy, codziennie piękna pogoda, rajskie plaże, mili ludzie - koszt: 6500 zł (z przelotem)
2. W Kątach Rybackich - domek lata 90, zimna woda, wszędzie tłumy i sporo patoli, jedzenie średnie, pogoda kapryśna (połowę czasu deszcz i 18
  • Odpowiedz
@Lohengrin: Żona znalazła fajną ofertę na airbnb. Ogólnie polecam poza sezonem. My byliśmy na początku czerwca i ceny wynajmu były mega niskie. Na Krecie też warto wynająć auto, bez tego może być ciężko. My przez te 5 dni zrobiliśmy ponad 700 km.
  • Odpowiedz