Wpis z mikrobloga

@Delfin69: Jak rano wszedłem na ich stronę to juz widziałem, że to jest niedowiezione na czas. Jakieś bugi, dziwne redirecty na nieistniejące podstrony. Jak to zobaczyłem to się tylko upewniłem, żeby nie kupować PPV bo to nie będzie działać. Nie dajcie sobie wmówić tej retoryki o atakach.
@marv0oo: Co prawda raz to już napisałem pod innym wpisem i wiem, że zabrzmię jakbym miał wyjechać na stałe do Choroszczy, ale to wygląda jak element wojny hybrydowej którym się zajmują służby specjalne to wyjaśniałoby w sumie skąd budżet był na to jak Kuba Wątor napisał. Pewnie zaraz Szalony Atencjusz dojdzie do wniosku, że Gola wpisał R do systemu i bluescreen wywaliło
Pobierz Cztero0404 - @marv0oo: Co prawda raz to już napisałem pod innym wpisem i wiem, że zab...
źródło: Opera Zrzut ekranu_2023-08-09_165445_wykop.pl
wyjaśniałoby w sumie skąd budżet był na to


@Cztero0404: jaki #!$%@? budżet? To, że CLOWN MMA napisało, że musieli wydać kilkaset koła na takie ataki DDOS, nie znaczy, że to jest prawda xD
A co do samych ataków - CLOUT pisze, że w szczytowym momencie mieli ~20 milionów zapytań. I to by miało kosztować te kilkaset tysięcy zł
Tymczasem Rozpara na wywiadzie mówi, że oni co galę mają ataki DDOS po