Wpis z mikrobloga

@Sigfried z regulaminu:
2. Przegląd obejmuje wyłącznie następujące czynności: a) diagnostykę, b) regulację hamulców oraz przerzutek, c) dokręcenie kół oraz pedałów, d) smarowanie łańcucha, e) sprawdzenie ciśnienia w oponach, f) sprawdzenie połączeń śrubowych.
  • Odpowiedz
@Sigfried: raczej nic szczególnego nie oczekuj że ci tam zrobią, albo nawet mogą pogorszyć. Raczej ludzie tam oddają tylko żeby warunki gwarancji zachować.

Bardzo mocno też smarują łańcuch więc jeśli wracasz do domu po piaszczystej drodze to będziesz miał ciekawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sigfried: w Poznaniu na Wilczaku oddawałem do serwisu i o tym serwisie mogę się wypowiedzieć na plus. Wymienili mi bez gadania i opłaty pancerz i linkę przerzutki (fabrycznie trochę niefortunnie ją zamocowali), klocki też wymienili, zapłaciłem za same klocki. Tylko że to duża zasługa ogarniętego serwisanta, pogadałem z nim chwilę i ewidentnie zapaleniec rowerowy.
  • Odpowiedz
ludzie tam oddają tylko żeby warunki gwarancji zachować


@haxx: manipulujesz, Deca nie ma zapisu w warunkach że musisz zrobić ten przegląd żeby zachować gwarancję, jest to tylko ich dobra wola.
  • Odpowiedz