Wpis z mikrobloga

#ator to najlepszy dziennikarz w Polsce. Widać że gość żyje praca, trochę mi go szkoda bo widać że pewno dnia się tym wykończy. Wydaje mi się do tego po jego reportażach że ktoś chce go zniszczyć przez to że mówi prawdę. Ogólnie daje tak dużo tych reportaży że sam nie mam czasu tego wszystkiego oglądać, naprawdę czasami brakuje mi dnia, on musi chyba pracować 24godziny na dobę. Krzysku jak coś nie daj się, nie poddawaj się jeżeli ktoś próbuje Cię zlikwidować, dla mnie jesteś jedynym rzetelnym źródłem informacji.
DFWAFDS - #ator to najlepszy dziennikarz w Polsce. Widać że gość żyje praca, trochę m...

źródło: Screenshot_2023-08-09-01-20-52-146_com.hsv.freeadblockerbrowser-edit

Pobierz
  • 7
@DFWAFDS przecież to naczelny od pierole ia głupot i teorii spiskowych xd siedzi spocuch całymi dniami i tylko celuje w grupę debili swoimi gniotami. na początku sam go oglądałem, ale później zaczął te swoje rozkminy o algorytmach YT. niech #!$%@?
@DFWAFDS: xD Umęczony jak górnik, ta małpa która ledwo przypomina człowieka czyta nagłówek, siada na zdezelowanym fotelu w zagraconej piwnicy, włącza nagrywanie, bredzi godzinę jakieś kocopoły które można by zawrzeć w dwuzdaniowym artykule i ogłasza fajrant. Nawet nie wycina bekania i pierdzenia na filmach. Miniaturki mu pewnie jakiś znajomy szur robi w czynie społecznym.
@MasterOfShadows: chyba tak była kiedyś akcja kiedy szukał kogoś kto zrobi miniaturkę o Braunie czy o kimś tam jest leniuszkiem chce dużo pieniążków małym kosztem niefajnie że simpuje na szuriatach i robi za prochińskie medium a Chiny traktują czerwoną komurosję jak przyszłego wasala.
@DFWAFDS za samo pisanie listów do siebie powinien być hejcik bo uwiarygadnia swój leniwy słowotok czymś co sam sobie wymyslił mając widzów za idiotów i chyba ma racje.