Wpis z mikrobloga

Wykop 2023 dalej mnie zaskakuje,jak wy spędzaliście szkolne lata że ekscytujecie się amatorskimi filmikami jak małolaty się zabawiają,naprawdę nikt z was w wieku 14-16 lat nigdy nie był na żadnej popijawie gdzie pijane rówieśniczki się na was rzucały ? Nie chcę tu boomerzyć ale czasy gimnazjalne były okresem gdzie poznawało się wiele przed skończeniem 18stki i ciężko mi zrozumieć jak można tracić łeb dla trzech naprawde słabych filmików,dajecie tylko pożywke dla spamerów z dc,zamiast w stoicki spokoju szukać materiałów uskuteczniacie defekacje żarem,już jest potwierdzone: Nikola to ruchawica,jak większość dziewczyn,tyle że dzielą sie na takie które się szanują i takie co są rozległe.
Nie sugeruje wam byście pobiegali,poćwiczyli ale zabawcie się trochę w życiu a nie marnujecie czas na filmiki z nikiszonem,pozdrawiam.
#danielmagical
  • 10
  • Odpowiedz
  • 1
@emiks pózniej poznawalem sporo studentów co wlasnie w akademiku pierwszy raz przerabiali to co ja w gimnazjum i niestety nie chodzi tu o materiały naukowe ( ͡º ͜ʖ͡º)
Kwestia otoczenia,może nie wszystko było wskazane ale jak patrze gdy inni rozpaczliwie szukają filmików z nikola to stwierdzam że nie jestem tak wypaczony
  • Odpowiedz
  • 0
@LonNon są wakacje,napewno są jakieś miejsca gdzie się imprezuje,bierz sztuke zioła albo plecak browarów i zaznaj trochę „wakacyjnego lotu” ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 0
@dawidczeta w każdym razie jesli chodzi o eksperymenty to pierwsze mixy i flipy zaczynałem pod koniec gim ale to mówie,kwestia otoczenia,tego gdzie się mieszka i co się ma w głowie,mnie kultura odlotu interesowała juz w podstawówce
  • Odpowiedz
@Nie_fair: Panie, eksperymenty, zabawy i jazda to byla na studiach. A najlepsze jazdy były albo z laskami z małych miejscowości, które zjechały do dużego miasta, albo jak byłeś co prawda z małego miasta ale miałeś hajs. Naprawdę były zabawy, dzoewczyny i alko w ilościach.dużych.
  • Odpowiedz