Wpis z mikrobloga

Ostatnio w sklepie widziałem parę gdzie młoda dziewczyna co prawda brzydka z ryja ale miała około 195cm a facet może 2-3cm więcej.Teraz wyobraźmy sobie jaki wzrost będą miały ich dzieci.
Przecież to jest jakiś kurva dramat...
Normalnie marzę o tym żeby biegać z piłą spalinową po Biedronce jak w Americano Psycho i skracać o nogi każdego wzrostaka xd
Wzrost i khutas > wszystko inne
Eh Its over

#wzrost
#blackpill
#przegryw
czarna_knaga - Ostatnio w sklepie widziałem parę gdzie młoda dziewczyna co prawda brz...

źródło: temp_file362927245311033314

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@czarna_knaga:

Wzrost i khutas > wszystko inne


Cope.

Co ci po wzroście i #!$%@?, jak będziesz miał mordę przemcela? Przemcel ma ponad dwa metry i kuśkę mógłby mieć 30cm, a i tak nigdy nie miał okazji, by żadna zajrzała do kroczego.

Twarz jest pierwszym kryterium. Reszta też się liczy, owszem, ale co z tego, że cukierek zajebiście smakuje, jak jest zawinięty w opakowanie obsmarowane gównem?
  • Odpowiedz
@czarna_knaga: u mnie w mieście jest taki gość ok. 193-195 - strasznie chudy, krzywy z garbem, jak idzie to tak śmiesznie macha jedną ręką, a jest ciągle wzdłuż ciała. Ma ponad 40 lat - widuje go od 20 lat i nigdy nie widziałem, żeby w jego pobliżu była jakaś kobieta.
  • Odpowiedz