Wpis z mikrobloga

Weronika Bielik, wlascicielka Spotlight Agency (wraz ze Stuu) wlasnie miala operacje wyciagania implantow z biustu bo zaczely jej wyciekac. Okazuje sie, ze ta dozywotnia gwarancja lekarza ma sie nijak do samego producenta implantow. Zbieglo sie z taka sama operacja jednej influ ze stanow Clare Crawley, ktora ostatnio tez usuwala implanty, ktore powodowaly jej caly czas stan zapalny w organizmie i to juz bylo ratowanie jej zdrowia i zycia. A zakompleksiona Wersow tez musiala se je zrobic.. ciekawe kiedy ta moda na leczenie kompleksow operacjami plastycznymi sie skonczy. Duzy udzial w tworzeniu kompleksow oczywiscie maja chlopy krytykujace, ze jakas laska to plaska deska..

#friz #teamx #famemma
  • 14
  • Odpowiedz
  • 0
@eurphie: nie wiem nie znam statystyk ale to juz ktorys raz jak slysze ze komus wycieka. Nie wiem fzy z Deynn ostatnio tez czegos takiego nie bylo. Raczej to czesto sie dzieje.
  • Odpowiedz
@corryand: spójrz na taką Mamiko... Kiedyś urocza ładna dziewczyna a przez te dziwne kompleksy (których nie powinna mieć) zamieniła się w poczwarę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@odyn88: miala taki okres ze jej twarz wygladala zle i dodala sobie zmianami na twarzy i krotką fryzura z 15 lat ale ostatnio robila streama nabtt i zajrzalem na chwile i wyglada znowu dobrze i mlodo, cos musiala odwrocic w tych swoich zmianach i wlosyvtez juz dlugie (chyba ze to perulka byla)
  • Odpowiedz
@corryand: Moje wszystkie znajome mają bogatych facetów, a tym samym mają kasę na poprawienie swoich kompleksów :/ Operacja powiększenia piersi zaczyna być czymś takim jak przedłużanie rzęs czy tipsy, już na nikim nie robi wrażenia bo co druga kobieta ma powiększone. Ostatnio właśnie jedna była na kontroli po 3msc od operacji i z piersiami wszystko spoko, ale zażartowała przy lekarzu, że jeszcze jej brzuch przeszkadza a właściwie skóra bo jest chuda
  • Odpowiedz
@Bunsen: W twoim wpisie jest więcej narzekania o te pieniądze kto ile wydaje aniżeli faktycznie o te operacje. Co Cię to interesuje XD Niech sobie laski to robią, jak dzięki temu lepiej się czują ;)
  • Odpowiedz
@odyn88: Mamiko swojego czasu ogólnie się dość bardzo mocno odkleiła i nawet nie chodzi o wygląd a jej zachowanie i sposób bycia. W pewnym momencie z bycia kimś normalnym się stała taką zmanierowaną laską pokazującą dupę w legginsach na YouTube ku uciesze jakichś spermiarzy.
  • Odpowiedz
Duzy udzial w tworzeniu kompleksow oczywiscie maja chlopy krytykujace, ze jakas laska to plaska deska..


@corryand: Przepraszam, ale cóż za głupoty. Ja akurat dobrze trafiłem ponieważ moja dziewczyna ma całkiem spory biust naturalnie, ale gdyby go nie miała to też by się nic nie stało jeśli dalej byłaby tą samą osobą jaką jest. Największy problem jest taki, że laski nagminnie sobie wkręcają wady których nie mają i to coraz młodsze bo
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404: wiekszosc kompleksow sie bierze z naszego dziecinstwa, to ze kolega w podstawowce sie nasmiewal ze plaska deska, ze nos jak baba jaga, ze uda jak salcesony itd., pozniej nabywa sie kompleksow patrzac na te porobione gwiazdeczki i chce sie dazyc do idealu i by wygladac jak one badz by lekko zyc i zarabiac wygladem no i trzecim powodem sa tacy faceci jak Friz co sami wpedza laske w kompleksy malych
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.