Wpis z mikrobloga

Witam Mireczków,
Mój poczciwy telewizor nie ma SmartTV.
Szukam urządzenia, które pozwoli mi zainstalować Firefoxa, żebym mógł na nim oglądać filmy.
Zakupiłem ostatnio na AliExpress produkt 4GB RAM / 64GB ROM - https://a.aliexpress.com/_mtFfxVy
Nie jestem zadowolony, bo przy filmach trochę klatkuje. Czy możecie mi coś takiego polecić?
Fajnie by było, gdyby w pakiecie był pilot w stylu "air mouse" (czyli machanie pilotem, wykonuje machanie kursorem).

#androidtv #boxtv
  • 10
  • 0
@img99x: potrzebuję przeglądarki do odtwarzania nagrań, filmów
@puniek na mobilnym Firefox również można zainstalować dodatki, więc uBlock jest jak najbardziej dostępny, a na sterowanie nie narzekam (chociaż tutaj przydałby mi się właśnie air mouse)
@tekserew hmm czyli nie znajdę nic takiego? Jestem nadal skazany na podchodzenie do laptopa? :/
  • 0
@img99x: faktycznie, coś źle spojrzałem. Chromecast 4.0 ma o 2GB RAMu mniej, niż mój teraźniejszy wynalazek, więc nie wiem czy to dobry pomysł. Muszę zobaczyć testy na YouTube. Dzięki za pomysł
@Red_Ducc: no ale ty masz wynalazek z ryzu a wiec pewnie sporo aplikacji nie bedzie za dobrze dzialac i w ogole nie wiadomo czy ma takie bebechy co mowisz. zainstluj sobie aida64 i zobacz co masz czy chinczyki ci badziewia nie sprzedaly