Wpis z mikrobloga

@KRCZVSK: oczywiście nie mogłeś wybrać sobie rasy która odpowiadała by ci charakterem czy wyglądem, jako że chcesz być DDILFem to oczywiście musiałeś wybrać najbardziej modną rase psa lipiec 2023 bo inaczej julkom by z cip nie zaczeło leciec nie mirek? tfu na ciebie :) pyszczek mu gol chociaz
@OxygenJunkie toy poodle
  • Odpowiedz
  • 1
@stary_grat: Wychowałem się z pudlami i bardzo się cieszę z renesansu tej rasy bo jest po prostu najlepsza. Zanim kogokolwiek ocenisz następnym razem przez internet, pomyśl dwa razy. Nie nazwę cię za to wprawdzie parówą, ale pomyślę, że nią jesteś.

@Amasugiru Pudelek toy, jak ta parówa już wspomniała.

@Chehu Mam ładne rysy twarzy.
  • Odpowiedz
@KRCZVSK: no i zwracam honor, ja nigdy pudla nie mialem, slyszalem tylko że są bardzo mądre. mam grzywacza chińskiego powder puff, podobnie i im i pudelkom goli sie pyszczki. sam myśle czy pudla toy nie kupić, też mi się bardzo podobają - a zauwazylem takiego ostatnio na dworze i dopiero pozniej zobaczylem ze jakas moda na nie pasuje. powiedz coś więcej jakie mają charaktery?
  • Odpowiedz
  • 1
@stary_grat Ja także cię przepraszam za bycie niemiłym. Kiedyś jedna Rosjanka powiedziała mi, że w Rosji mówi się o pudlach, że to już nie pies, ale jeszcze nie człowiek czy jakoś tak, i myśle że te słowa najlepiej oddają charakter tej rasy. Mądre, bardzo sprawiedliwe w miłości do każdego członka rodziny, a jedyną „wadą” jest ich skłonność do wokalizowania wszystkich swoich psich myśli w postaci szczekania.

A co do psich trendów, ten
  • Odpowiedz