Wpis z mikrobloga

Dobry film, który lepiej się ogląda niż pierwowzory (inb4 wiadomo, że pierwowzory to był przełom i dały kinu mnóstwo, ale mówię to z perspektywy milenialsa/Zetki gdzie pewne konwencje są przestarzałe i, jak na kino akcji, nie trzymają w napięciu). Natomiast widziałem przy premierze mnóstwo hejtu na ten film, np. od Critical Drinkera co potwierdza, że YT działa na zasadzie:

1. Ktoś nowy mówi coś nowego.
2. Albo sam nie widzi jak go algorytmy tresują, albo sam szuka kury znoszącej złote jaja.
3. Robi się niekończąca się pętla tego samego kontentu; fani to kupują, bo po to oglądają - dla hejtu "nowego hollywoodu".

Jak ktoś chce posłuchać kogoś kto wydaje się nie zmieniać w YT-owego NPC, ale umie wypunktować lewactwo to polecam Shoe0nhead (np. jako nieliczna nie gnoiła Barbie "bo teraz nie lubimy XYZ").

#indianajones #film #filmnawieczor
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Urajah: Trzeba było zdjęcie tego head wrzucić to bym od razu wiedział żeby nie czytać. Ale z Drinkerem, i podobnymi racja. On w kółko i w kółko to samo mówi tylko ubiera to w inne słowa. Mimo, że w dużej części się z nim zgadzam to po 2-3 filmach mam dość.
  • Odpowiedz
  • 0
tego head wrzucić to bym od razu wiedział żeby nie czytać.


@dasfddklfdslkfkx: Wiadomo, jednemu podpasuje, innemu nie. Natomiast chociaż nie jestem super fanem jej to widzę u niej dużo różnorodności.
  • Odpowiedz