Wpis z mikrobloga

@yolllx33: zdaje się, że nie tylko u fryzjera, dodała relację z knajpy w Krakowie.
Za chwilę znów będzie marudzenie, że nie ma kasy, życie straszne, świat podły... a potem wyprzedaż szafy.
  • Odpowiedz
@yolllx33: @Null84 Wystarczy być instażebrakiem, żeby żyć za free....Nie dasz jeść? nie zrobisz fryz?...no to Cię obsmaruję w necie()
Tak się żyje nie mając kasy.
A biedni obserwacze oglądają same pyszne, wykwintne żarcie.
Choć w sumie jak dla mnie to anty reklama takiej knajpy niby z gwiazdkami Michelin.Lubię wszelkiej maści zwierzaki, ale nie wiem czy dobrze by mi się jadło wiedząc, że przed chwilą na
crazy_frog - @yolllx33: @Null84  Wystarczy być instażebrakiem, żeby żyć za free....Ni...

źródło: Screenshot 2023-08-07 at 19-19-36 Wiktoria Gąsior (@wiktoria_gasior) Zdjęcia i filmy na Instagramie

Pobierz
  • Odpowiedz
@crazy_frog: fakt, to dość popularne podejście tzw. influenserów. Albo tych "wannabe".
Na mnie np. wywiera to wpływ odwrotny do zamierzonego - unikam miejsc polecanych przez wirtualne "autorytety" tego typu.

Ale, ale... widzę, że nasza miss konsekwencji wróciła do blondu mimo tylu szumnych deklaracji, że kocha brązowe włosy. :D
  • Odpowiedz
@Null84: i chce przedłużać ;) nikt by się nie czepiał, bo dużo kobiet zmienia co chwile fryzurę czy kolor ale ona tym brązowym włosom składała coś na podobieństwo przysięgi małżeńskiej przed ołtarzem
  • Odpowiedz
@yolllx33: @Null84 @TrUsKaWkOwAq @Stonka_88 @Aurelia2021 ustalmy fakty oraz określmy jakie są realia:
1. Restauracja co kilka dni zaprasza w godzinach z małym ruchem "celebrytów" na jakiś posiłek - Wiktoria jest jaka jest, ale 300k na IG posiada - restauracji nie interesuje jaki content tworzy - ważne że niskim kosztem (posiłków) może sobie zrobić reklamę.
2. Wizyta w restauracji była w 100% aranżowana - Wiktoria specjalnie jechała
  • Odpowiedz
@czarna_olewka: @Null84 Wyjaśniłem ten temat z tego względu że jestem uczulony na wymyślanie historii. O ile osądzamy zachowanie Wiktorii to nie mam z tym problemu jeśli np. zwracamy uwagę na to że jej koleżanka (fanka HP) płaci za jej zakupy w IKEA lub że wspólnie sie zgadzamy że dziewczyna potrzebuje pomocy i trzymania się jak najdalej od internetu gdy jest w gorszej formie psychicznej, ale uważam że jeśli ktoś
  • Odpowiedz
  • 3
@agahej: i opisuje Boga jako tego który akceptuje jej alkoholizm... Eh nie chciałabym takich przyjaciół jak ta Iza którzy by nie zauważyli ze że mną jest coraz gorzej tylko nadal udawali że jest zajebiscie
  • Odpowiedz