Wpis z mikrobloga

#friz

Murcix usunęła swój najnowszy film. Miał tak kiepskie wyświetlenia, że pewnie doda go jeszcze raz. Z jednej strony widać: mega się stara i daje z siebie maksimum ale ona jako osoba się przejadła i mało kto już ją chce oglądać. Z drugiej strony YT to tak dobra branża pod względem zarobków, że nie zrezygnuje z tego tak łatwo i robi co może aby się utrzymać na jakimś tam poziomie. Bo co innego miałaby robić aby wyciągać tyle żeby wystarczyło na mieszkanie, leasing i utrzymanie siebie i chłopaka?
Hagis6 - #friz 

Murcix usunęła swój najnowszy film. Miał tak kiepskie wyświetlenia, ...

źródło: zoo

Pobierz
  • 30
Z jednej strony widać: mega się stara i daje z siebie maksimum


@Hagis6: a ja właśnie inaczej bym powiedział. Nie stara się i robi to z przymusu. Widać na niektórych filmach jak ją to już męczy ale wrzuca cokolwiek lepszego niż kanapówka albo żarcie z tik toka żeby ludzie zaś się nie czepiali, że idzie po najmniejszej linii oporu. Nagrywa bo musi bo są z tego pieniądze ale czy się stara
@Cztero0404: A to bez wątpienia.
Murcix i odpady z Genzie... To byłoby coś co by ją ratowało. Tylko że dla nich YT twórca który cisnął bekę z Mrozonowej i z rzadka przebija 100k to średni wygryw. Poza tym mają Fusialke już do lepienia odpadków.
Tak samo Kindly Krzychu whatever się nazywa teraz...
Nie jest Budda, xd. Czy byłoby fajnie jakby robił im furki, brał na tor albo robił armatę do strzelania
Problem w tym że im brakuje zgięcia karku, zrozumienia (a może załapali to?) Że byliby ekipa D jak Dupa, a nie A


@HubertOlkowski: Tylko, że za bycie ekipą D, jeśli już to tylko i wyłącznie sami siebie mogą winić o objawy ekipy D to już zaczynały być widoczne chyba w drugim sezonie jak się oni na kilka domów podzielili i prawdopodobnie Frizu na dłużą metę zaczął już wtedy widzieć co się
@Cztero0404: No to prawda z Genzie i T5m2. Ale . Oryginalne Genzie robi to . Co mogli robić ekipowicze D.
Bo jak było jasne, że są starzy i trzeba robić coś innego...
Imho tak jak Genzie dostaje swoje formaty, oni mogli też
Imagine - Tromba i Krzychu plus gość odcinka robią biedne Top Gear, jeżdżą, gadają o autach, tory. Dajesz do pierwszego Mrożona, do drugiego Buddę, każdego z influ samochodowych i
@HubertOlkowski:

Imagine - Tromba i Krzychu plus gość odcinka robią biedne Top Gear, jeżdżą, gadają o autach, tory.

I pomyśleć, że kiedyś dokładnie takie coś puszczali na TVN Turbo jako program normalny o motoryzacji. Gdybym ja miał robić program o motoryzacji miałby on dużo większy rozmach z ich możliwościami ogólnie gdybym miał być w uniwersum ekipy/to chyba uznaliby, że Friza przeskoczyłem skaczącego z bungee na tamie. Pierwszy pomysł z brzegu zakładasz
@danoneek: Generalnie niezaprzeczalnym problemem filmów Murcix jest też to, że laska robi u siebie to co już każdy robił/widział nawet w uniwersum genzie/ekipy nie pisząc o całej reszcie internetu. Ogólnie w Polsce problem jest taki, że ludzie mają ogromny problem z tym, aby wymyślać swoje formaty oraz przerabiać inne na swoją modłę jak się da.
@corryand: Moim zdaniem ogólnie to powinno być debilne i absurdalne ponieważ takie rzeczy powodują, że całokształt filmu może być zabawny naturalnie. Problem jest taki, że nawet to co dziś wyszło ''dzień jak w zimie'' można było ograć znacznie lepiej. Nie skrzywisz się wygrasz nawet nie będę komentował
@Redoxx: wlaczylem poczatek, obejrzalem chwile i po jakies 5min mnie skrecilo. Tak debilne filmy ze sie nie da tego ogladac. Przeskipowalem ten o dniu w zimie zobaczyc co robia a one zeskrobywaly piane na myjni z auta. To jest zenujace.. tego sie nawet nie da opisac slowami.. rece opadaja. Mniej zenady czulem ogladajac bungee robiacych zdj na OF xD To przynajmniej zabawne bylo a te ich filmy to jakies naprawde dla
@Cztero0404: tylko ze popatrz na bungee oni potrafia sie wydurniac i byc zabawni a nie sa robia przy tym contentu dla upo i 5latkow. Nawet jakby zaprzestali przeklinania na filmach i byli family friendly yo i tak by sie ich fajnie ogladalo bo sa zabawni i maja jakis pomysl na filmy i siebie a nie jakies dziecinady. I dodatkowo jak slysze ten zmulony glos Fusialki to az nie moge.
@corryand: Jeśli chodzi o filmy Bungee to tam przede wszystkim przynajmniej moim zdaniem bardzo dużo daje Tuszol i nie są one z feminizowane aż tak. Właśnie problem filmów genzie uniwersum to też jest robienie ich pod dziewczynki nagminnie odsuwając jakby w ogóle tą męską stronę lub próba zrobienia programu jak na mtv/cartoon netwoork ale ugrzecznionego strasznie
@Cztero0404: to feminizowanie to prawda. Jakies milionowe z kolei malowanie sie, test kosmetykow, dramat. Nawet moja kolezanka co sledzi niektore filmy Ekipowiczow to takie filmy omija bo nie sa dla niej w zaden sposob ciekawe czy przydatne do czegokolwiek. Nie wiem do kogo to jest skierowane ale tylko jakis mlodych dziewczynek. Teraz widze wlecial jakis film losujemy na kole fortuny nasz makijaz na dzis xDDD Nawet tego nie klikne bo bym
@corryand:

Moglaby byc jeszcze jakas ekipa taka podobna lub cos takiego posredniego miedzy dziecinnym Genzie a Bungee.

Generalnie mnie trochę wręcz świerzbi, aby samemu takie coś spróbować zrobić bo do T5M się na przykład nie zgłosiłem bo raz, że ta nagroda 100k w kontraktach reklamowych to trochę zabawne jest dwa bałem się, że to co ja bym chciał robić zostanie od razu mocno rozjechane przez za bardzo family friedny gdzie nawet
@corryand:

to feminizowanie to prawda. Jakies milionowe z kolei malowanie sie, test kosmetykow, dramat. Nawet moja kolezanka co sledzi niektore filmy Ekipowiczow to takie filmy omija bo nie sa dla niej w zaden sposob ciekawe czy przydatne do czegokolwiek.

Mnie odnośnie tych filmów z makijażem dziwi, że jeszcze tam na przykład nikt nie wpadł na pomysł na jakiś film w stylu ''robimy makijaż rzeczami z marketu budowlanego'' lub coś na zasadzie,
@danoneek: Tak szczerze. Nie uważam żeby Bungee było jakieś dużo bardziej charyzmatyczne od innych wręcz przeciwnie mam do nich zastrzeżeń wiele, ale no oni się chociaż przykładają do tych filmów jak je robią a na genzie to zapychacze które powinny być w ostateczności są jako główny kontent często. Tyle rzeczy co Bungee przez jeden odcinek robi to oni tam wszyscy przez tydzień robią