Wpis z mikrobloga

iphone 14pro 512gb czy 14pro max 256gb? Dla osoby która dużo spędza czasu na telefonie, ale także dla kogoś kto często chodzi na siłkę jak i dużo czasu spędza w górach i biega. Nie mogę się zdecydować, niby pro max ma lepszą baterię, ale zwykle pro jest bardziej przenośne. Ma ktoś podobne doświadczenie?
#ios #iphone
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CloudConnected: jeżeli nie potrzebujesz ekranu dużego to pro. Pro max naprawdę jest większe. Mimo że często mam go w ręce (max) bo ponoć się człowiek przyzwyczaja to nie kupiłbym na pewno takiego rozmiaru.pro czasem jest większy niż trzeba a co dopiero max. A już nie mówię jakby miał z tym na siłownię chodzić i w kieszeni mieć
  • Odpowiedz
@CloudConnected: pro lepiej leży w dłoni, łatwiej używa się go jedna ręka. Dziewczyna ma pro maxa, niby jest zadowolona, bateria trzyma podobnie ale przyznaje ze zwykły pro jest przyjemniejszy w codziennym użytkowaniu. Nie biegam etc, ale mam dość aktywna prace i często potrzebuje zrobić zdjęcia czy poświecić sobie będąc na drabinie / wysokości mając jedna wolna rękę, większy telefon był by zdecydowanie trudniejszy w utrzymaniu.
  • Odpowiedz