Wpis z mikrobloga

glupie pytanie #kiciochpyta
Ogarniam właśnie medycynę pracy do praktyk studenckich, praca w laboratorium, studia około #chemia . Dostałam skierowanie do #luxmed i próbuję się umówić przez ich stronę internetową, tylko że trochę napotkałam ścianę - mam uzupełnić czynniki szkodliwe które wstazano na skierowaniu, ale na moim skierowaniu jednym z nich jest 'czynniki chemiczne zgodnie z załącznikiem' a załącznik zawiera ponad 100 związków/substancji xD w FAQ na stronie jest żeby wypisać wszystkie czynniki, a z drugiej strony mają się pokrywać z ilością czynników na papierowym skierowaniu. Dodatkowym problemem jest dla mnie to, że nawet jeśli wpiszę 'zgodnie z załącznikiem' to nie pokrywa się, bo ten formularz jest źle skonstruowany i jeden czynnik jest dodatkowo zaznaczony mimo że to jest jakby kategoria (°° i nawet nie mam gdzie tego załącznika dać chyba. Niby wiem że nie będą mnie testować na każdy z tych związków tylko spytają pewnie czy nie jestem na któryś uczulona i tyle, ale chcę żeby było poprawnie, nie chcę zjebki że źle zrobiłam ani wydłużać procesu.

Kolejny dzień czucia się jak oszukany dorosły, bo sobie z papierologią nie radzę
Nie zadzwonię na infolinię, bo dziś nieczynna, chciałam to dziś załatwić, ale jak nic nie wymyślę to jutro będę dzwonić (,)
Pobierz voliereen - glupie pytanie #kiciochpyta
Ogarniam właśnie medycynę pracy do praktyk st...
źródło: PXL_20230806_110747126.MP
  • 2