Wpis z mikrobloga

"Grałem w Bayernie, gram w Barcelonie. Największym wyzwaniem jest gra dla Polski". Mocne słowa Lewandowskiego

Czekam aż któryś z kolegów w końcu wygarnie prawdę. "Gramy w Juventusie, w Napoli, w Aston Villi, graliśmy w Sevilli, Monaco, PSG, Arsenalu. ale to gra dla Polski jest największym wyzwaniem, bo nigdzie indziej nie musimy współpracować z bucem z tak rozdętym ego, który macha łapami jak wiatrak, zamiast zająć się grą w piłkę".

#reprezentacja #pilkanozna #lewandowski
  • 4
  • Odpowiedz
@Clermont: jego szpilki w kierunku kadry stają się powoli męczące. Robert mówi w taki sposób, jakby otaczali go na zgrupowaniu pasterze, a to są przecież solidni gracze z europejskich marek. Gdzie on sam był z Mołdawią w drugiej połowie? Czemu nie pokazał mentalu, nie wstrząsnął zespołem?
  • Odpowiedz
@Ryneczek: bardzo cieszy mnie to, że W KOŃCU jego mit upada. nie można mu odmówić, że wielokrotnie ciągnął tę reprezentację na plecach, ale też jest jej największym problemem, bo każdy musi wokół niego skakać:
- PZPN - bo sponsorzy
- selekcjoner - janusze i PZPN by go zjedli, gdyby go odstawił
- drużyna - bo to wielki Robert Lewandowski

Bobek chętnie zwolni selekcjonera, ponarzeka na grę, kolegów, przyjmie rolę kapitana. No
  • Odpowiedz
@Clermont: @bezbekpol @Ryneczek @Aerthevizzt Bo jego mentalność jest przerażająca. Panisko, które myśli że przyjeżdża pan z Barcelony i wszyscy muszą się w pas kłaniać.

Swoją drogą już wiele lat grania w piłkę mu nie zostało, maks 3-4 lata. Jak tak dalej będą wyniki reprezentacji szły to może i nawet po eliminacjach się pożegna z kadrą albo po Euro 2024 bo też nie sądzę że będzie mu się chciało dalej grać w
  • Odpowiedz