Wpis z mikrobloga

Kupiłem lekko uszkodzone Nintendo Switch golasa z 2017 roku i mam pare pytań.
- analog w lewym i prawym joyconie żyje swoim życiem, można to jakoś zregenerować, czy kupić nowe (jakie?)
- nie mam docka, ani oryginalnej ładowarki, czy podłącze je do TV używając przejściówki USB-C HDMI i dodatkowo power USB-C z ładowarki macbooka?
- czy 2017 wersja jest podatna na wgranie nieoficjalnego oprogramowania?
#nintendo #switch #pstryczek #nintendoswitch
  • 8
  • Odpowiedz
- analog w lewym i prawym joyconie żyje swoim życiem, można to jakoś zregenerować, czy kupić nowe (jakie?)


@Soker: moje je rozebrać i wyczyścić albo przeprsikać je wd40 i a potem jakimś contact cleanerem

- nie mam docka, ani oryginalnej ładowarki, czy podłącze je do TV używając przejściówki USB-C HDMI i dodatkowo power USB-C z ładowarki macbooka?


@Soker: ch w

- czy 2017 wersja jest podatna na wgranie nieoficjalnego oprogramowania?
  • Odpowiedz
- analog w lewym i prawym joyconie żyje swoim życiem, można to jakoś zregenerować, czy kupić nowe (jakie?)


@Soker: jest cała masa zamienników, są uniwersalne.

- nie mam docka, ani oryginalnej ładowarki, czy podłącze je do TV używając przejściówki USB-C HDMI i dodatkowo power USB-C z ładowarki macbooka?


@Soker: nie, trzeba mieć docka.

- czy 2017 wersja jest podatna na wgranie nieoficjalnego oprogramowania?


@Soker: 7. Nie kradnij.
  • Odpowiedz
  • 0
@haabero: joycona lewego otworzylem i doslownie zalalem sprejem kontakt. Dziala, ale po zlozeniu zgasly te 4 kwadratowe diodki co sa na boku gdzie zlacza sie z konsolka. Od czego to? Co moglem uszkodzic?
Zamowilem tez dwa komplety joyconow z ali po 22$/komplet. Ktos je testowal? Sa cos warte?
Moja przejsciowka z USBC HDMI nie dziala. TV nie rozpoznaje konsoli.
  • Odpowiedz
@Soker: kup tego docka przenośnego co ma arhn w filmie na początku. Joycony możesz spróbować nawet samemu naprawic. Ja z Ali kupilem proszę za 40$ i śmiga zajdbiscie
  • Odpowiedz