Wpis z mikrobloga

bede szczery, poza wykopem internet dla mnie nie istnieje i nie mam co robic, ani przegladac :( nie mowie tutaj cos typu jakies rzeczy do nauki czy cos, ale tego sobie dla odpoczynku czy odprezenia czy po prostu marnowania zycia nie przegladam :( #oswidczenie #gorzkiezale
  • 12
@Hulk: tez moge zawsze cos znalezc, ale ja nie chce do sluchania czy cos znajdywac, w szczegolnosci ze tak to malo slucham, jak juz muzyczka tylko jak jestem w podrozy :) a czytania to ja znajduje na wykopie, a tak to w sumie nie ma gdzie :)

@draqul: nie wiem pare razy probowalem, nigdy mine jakos nie wciagnal :(
@cytrynka91: dzieki w sumie kiedys moze poczytam, na razie poczekam moze ktos postawi haxa :) w sumie najgorsze jest to ze mam pare rzeczy do zrobienia :/ ale tego nie robie :/ a tak juz bym mial swiety spokoj ze wszystkim :(
@szczesliwa_patelnia: a ja czekam juz godzine czy ktos zalozy haxa :D a najlepsze ze przez ten czas bym mogl wszystko zrobci co mam do zrobienia, a malo tego nawet dokonczyc jeden film, albo drugi juz bym mogl konczyc, ktore chce obejrzec, a nawet ta ksiazke co zaczalem czytac to juz ja skonczyl :/ ale nie moge sie za nic zabrac :/

ale dzieki, wiem ze nie jestem sam :)