Wpis z mikrobloga

Mirasy z #krakow potrzebuje wybrać dobre krzesło biurowe - wysyłkowo bawiłem się już z kilkoma różnymi, wszystkie poszły precz dodatkowo wkurza mnie to marnowanie czasu i kasy na przesyłki (nawet jak w końcu odeślą to mrożę dużo). Czy jest w naszym pięknym mieście jakiś sklep z dużym wyborem w którym mógłbym posadzić dupsko na parunastu krzesłach i wybrać coś co mi będzie odpowiadało? IKEA odpada, nic mnie tam nie przekonało
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@Niedogonisz problemem jest to że w zasadzie to szuka różowa - ona jest dość niska, stąd wszystkie krzesła dla "dorosłych" nie dają się idealnie wyregulować, a dziecięcego nie chcemy bo jednak czasem ktoś poza nią będzie z tego korzystał. Na pewno nie gaming, odchyl jest w drugą stronę - coś co bardzo mało przypomina biuro - do tej pory było ale się po 2 latach połamało w cholerę + wreszcie udało mi
Admiral16 - @Niedogonisz problemem jest to że w zasadzie to szuka różowa - ona jest d...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
@IcyHot: z tymi doradcami to się nie zgodzę. Pan z magazynu był dużo bardziej ogarnięty od pań ze sprzedaży xd Ale krzesła naprawdę spoko. Mam i polecam.
  • Odpowiedz
  • 0
@IcyHot Deeo - znaczy wymacaliśmy, kobitka zasugerowała zamówienie przez stronkę - co ciekawe w sklepie cena była 1900netto, na stronie 1200 ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
kobitka zasugerowała zamówienie przez stronkę - co ciekawe w sklepie cena była 1900netto, na stronie 1200 ( ͜͡ʖ ͡€)


@Admiral16: ja poprosiłem, żeby mi to zamówiła przez stronę i zrobiła to przy mnie. Jedynie na potwierdzenie płatności kartą on-line musiałem poczekać z 10 minut. Przy tym wbiła jakiś dodatkowy kod rabatowy. Potem 10 minut drogi do ich magazynu i gotowe.
  • Odpowiedz