Wpis z mikrobloga

Trochę odbiegnę od tematu. #ufo #paranormalne #smierckliniczna Żeby temat ufo został dobrze przebadany i wszystko wyszło na jaw trzeba zacząć od nowa.. wyłączyć myślenie i się zastanowić z detektywistycznym ogólnoświatowym śledztwem na największą skalę w dziejach.. od kolebki naszych przodków i ich przodków.. tysiące jak nie miliony ksiąg musiało by zostać dokładnie przebadanych, przecież są wszędzie wzmianki, każda religia może wskazywać na ich pochodzenie, śmierć kliniczna także powinna być wzięta pod uwagę czym tak naprawdę jesteśmy bo kto inny niż ludzie którzy zmarli* wiedzą co jest w innym wymiarze, bo co innego jak nie wymiary i czasoprzestrzeń rządzą naszymi prawami.
A to część opowieści człowieka który przeżył śmierć kliniczną.
"Nie jestem w stanie opisać słowami, co mnie tam spotkało, nie tylko z powodu ograniczeń języka, ale także ograniczeń mojego umysłu. Najważniejsze jest jednak doświadczenie wejścia w rdzeń bytu, zawierającego w sobie boskość, miłość i tworzenie. Na każdym kroku podkreślam, że świat, który widziałem w mojej podróży, jest bardziej realny niż nasz. To nasza rzeczywistość w porównaniu z tamtą wydaje się snem."
  • 1
  • Odpowiedz