Wpis z mikrobloga

Ciekawostka z Krakowa na przykładzie dewelopera Develia oraz ich inwestycji. Od około połowy kwietnia sprzedali 8-10 (nie pamiętam dokładnie) mieszkań w swojej najdroższej inwestycji tj Grzegórzecka pokazana na zdjęciu.

W międzyczasie tańsze lokalizacje:

-Centralna Park około 90 sprzedanych mieszkań (zostało niewiele, przeważnie bardzo duże metraże)
-Przy Mogilskiej około 25 sprzedanych mieszkań (prawie wszystkie dostępne zeszły)
-Słoneczne Miasteczko około 25 sprzedanych mieszkań (Również prawie wszystko zeszło)

Widać ewidentny zastój sprzedaży droższej lokalizacji kiedy pozostałe, tańsze sprzedały się prawie całe.

Przez program BK 2% ceny dobrych i gorszych lokalizacji troszkę się do siebie zbliżyły a pewnie trend będzie kontynuowany jeżeli obniżka stóp to tylko przedwyborowe obietnice.

#nieruchomosci #krakow
tuzq - Ciekawostka z Krakowa na przykładzie dewelopera Develia oraz ich inwestycji. O...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 6
Od około połowy kwietnia sprzedali 8-10 (nie pamiętam dokładnie) mieszkań w swojej najdroższej inwestycji tj Grzegórzecka pokazana na zdjęciu.


@tuzq: nie byłbym taki pewien co do tych wyliczeń, szczególnie jeśli polegasz tylko na tym co piszą na stronie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiem, bo sam kilkukrotnie byłem u nich w biurze sprzedaży i się orientowałem. Jeszcze jakiś czas temu część mieszkań z tej inwestycji nie była nawet