Wpis z mikrobloga

@larine: no wiem, drażni mnie bardzo ten sztuczny blichtr, a styl powinien być plażowy. Te suknie wieczorowe i ogólnie pojęte „cekino-doro” na plaży. Kobiety w szpilkach brodzące po piachu i weselne kreacje….. jak dla mnie to zbyt cring’owe jest. Na siłę robione jak na wiejskim festynie.
To jak iść na kort tenisowy w sandałkach, albo na narty w futrze z lisa się wybrać
@leemealitie: ja mam do różnych ( głównie zwiewnych ) cały arsenał kupiony w przeróżnej kolorystyce i ostrzegam …. Nie kupuj!! Gówno warte. Biustonosz spadł mi po dziesięciu minutach i wyciągałam go ukradkiem z majtek przy barze. Te taśmy tez puszczają w upale i w wilgotnym powietrzu. Lepiej sobie to odpuścić niż siary narobić! Szkoda kasy jak się gdzieś w upał wybierasz, albo w tropiki wylatujesz to ….Polecam toples…. Na jedno wyjdzie,
Pobierz Rosalinea - @leemealitie: ja mam do różnych ( głównie zwiewnych ) cały arsenał kupion...
źródło: IMG_9662
@Rosalinea: raz właśnie miałam taki stanik samonośny na żel jakiś czy klej. To była zima akurat i w miarę się trzymał całą noc, ale za drugim razem ten klej już nie działał XDD To chyba była najdroższa jednorazówka w moim życiu
@Rosalinea: dwa tygodnie temu byłam na weselu i miałam sukienkę ze sporym dekoltem. Kupiłam w tk MAXX taśmy do modelowania biustu - żeby go estetycznie podnieść i taśmy do ubrań. Trzymało spokojnie od 15 do 2 w nocy, a byl to jeszcze czas wysokich temperatur - rozdawano nawet wachlarze:)
Mój pierwszy raz z takimi eksperymentami i jestem naprawdę miło zaskoczona. Tylko ciało nie może być niczym balsamowane, żeby była dobra przyczepność.
Pobierz Kitty9 - @Rosalinea: dwa tygodnie temu byłam na weselu i miałam sukienkę ze sporym de...
źródło: 32F17456-953E-4F95-A6C3-9B225ECFA0B1