Wpis z mikrobloga

@ciachostko: A moim małym marzeniem jest właśnie choć raz tam pojechać. Moja żona i znajomi już byli po kilka razy w młodych latach. Nie raz z moją puszczamy sobie w weekend przy piwku koncerty które były właśnie na tym festiwalu. Jeden znajomy nie odpuścił żadnego woodstcku (idkąd pierwszy raz był) i od lat jeździ całą rodziną.
@ciachostko: To że robią prywatną imprezę i zapraszają tam kogo chcą i nawet robią agitację wyborczą to jakoś mi koło dupy lata. Nie wiem w czym problem, rozumiem że jakby rząd wydawał moje pieniądze na organizowanie pseudo wiecy i pikników gdzie robią agitację wyboraczą, o to był problem wart poruszenia.
@enzojabol To, że robią prywatną imprezę i zapraszają tam kogo chcą i nawet robią agitację wyborczą to jakoś mi koło dupy lata. Nie wiem w czym problem, rozumiem że jakby rząd wydawał moje pieniądze na organizowanie pseudo wiecy i pikników gdzie robią agitację wyboraczą, o to był problem wart poruszenia.
Bo narazie kolega @Hylfnur ci zarzucił, że się wypowiadasz o czymś o czym nie masz pojęcia, a jedyne co umiałeś odpisać to ad personam.


@Kajtosz: Nie ma pojęcia o tym czego @ciachostko sam chce/nie chce, geniuszu? XD

nigdy nie byłeś a masz wyraźnie wyrobione zdanie


@Hylfnur: Byłeś kiedyś w seminarium duchownym? Chciałbyś? Skąd wiesz, że nie chciałbyś skoro nigdy nie byłeś?