Wpis z mikrobloga

#tenis Z ktorego miejsca na zywo sie najlepiej oglada tenis? Na srodku z boku czy moze tak jak kamera czyli za jednym z zawodnikow? Nigdy nie bylem i jakbym mial byc to sie zastanawiam co wybrac.
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@Logan00: hmm w sensie z parkingu na telefonie? XD tak serio to niedawno widzialem jakis film z RG z gornego rogu i byla tragedia. Ale to pewnie inaczej dziala na zywo. Chyba ze np. im wyzej w rogu tym gorzej. Chcialbym celowac w te najwieksze korty, gdzie stac mnie bedzie co najwyzej na miejsce w ostatnich rzedach xD
  • Odpowiedz
Zdania jak widać są podzielone. Mi natomiast właśnie na środku, nie przeszkadza mi to ruszanie głową. Widać o wiele lepiej cały kort i można precyzyjniej określić, gdzie piłeczka leci.
  • Odpowiedz
@LoginZajetyPrzezKomornika @Logan00 ja chętnie bym zobaczył mecz z perspektywy krótszej trybuny za graczem. Wydaję mi się, że tam widok może być najlepszy jeśli chodzi o dynamikę gry i szybkość piłki. Zobaczcie na yt filmy z treningami "court level". Trybuny VIP też są w tym miejscu najczęściej ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@mentari: "Testowałem" chyba już wszystkie miejsca na kortach z trybunami. Widok z krótszej trybuny nie jest zły, ale nie ma żadnego porównania jeśli chodzi o odczucie szybkości piłki/dynamiki gry, gdy obserwuje się mecz (profesjonalistów) z tej dłuższej. Wada, do przyzwyczajenia, to właśnie ta potrzeba machania głową w lewo i prawo. Ale to ma swój urok, jak zmienianie biegów w skrzyni manualnej ;-).
  • Odpowiedz
  • 0
Ile ludzi tyle preferencji. No coz, kiedys trzeba sie wybrac, chcialem zrobic US open bo ceny biletow lotniczych standardowe ale ceny na stadion to juz kosmos. Najtansze na final na samej gorze okolo 400$ ale nie wiem czy ma to sens. Moze przygotuje sie na paryz na przyszly rok.
  • Odpowiedz
chcialem zrobic US open bo ceny biletow lotniczych standardowe ale ceny na stadion to juz kosmos


@bastek1988: jakiś czas temu na reddicie czytałem post jakiegoś amerykanina, że jemu jest dużo taniej polecieć do europy na większy turniej niż iść u siebie na USO czy inne Inian Wells. Wskazywał na to, że bilety drogie, korty na zadupiach z mega drogimi hotelami a jak zakwaterujemy się dalej to nie ma żadnego transportu
  • Odpowiedz