Wpis z mikrobloga

Najlepsze jest to, że Polska po raz kolejny pokazuje, że w tym kraju liderami są potomkowie chłopów nosaczy. Jak widać ruscy i niemcy skutecznie wymordowali elitę. Kwestia Ukraińskiego zboża to jedna z tych kwestii na których Polska mogła zarobić i zarabiać przez następne dekady. Rozbudować porty, stać się relanym beneficjentem. ALE OCZYWIŚCIE KRWA NIE! Banda nosaczy, związanych pewnie głównie z rządącymi (nie chcą ujawnić listy podmiotów) stwierdziła, że sobie hehe dorobią. Zamiast stowrzyć system eksportu zalali tym zbożem rodzimy rynek i skosili grube miliony. Koniec końców pis zasypał ten problem miliardami zabranymi ludziom i stworzą narrację anty ukraińską. Brawo bolzga!
#ukraina #wojna
  • 45
@Thorkill a co mnie nagłówki interesują? Polscy rolnicy nie chcieli sprzedać zboża bo było im za tanio? To kupcy sobie ściągnęli z Ukrainy. Jakby nie było popytu to surowiec by do nas NIE TRAFIŁ. Bo na jakiej zasadzie? Ktoś udostępni magazyn bo w gazecie napisali "to tylko tranzyt do portu"?
@Login_ktory_nikogo_nie_obraza:
@SzybkieSondy @Raa_V: Również się z wami zgadzam, przypominam tylko, że to pisowski rząd wyrwał się przed szereg obiecując transport zboża przez kraj, sasin ogłosił sukces twierdząc, że zarobimy mld. Opozycja od początku ostrzegała, że tak to się właśnie skończy na co Jarek rzekł iż każdy kto tak uważa reprezentuje ruskie wpływy i koniec tematu. Stało się jak był mówione, tylko nie doceniłem motłochu który całą winę zdjął z rządu
Co na tym portalu się dzieje od miesiąca? Prostaczki, chłopski rozum, ruskie trolle.. Dobrze, że gdzieś tam jest głos rozsądku i czasami go słychać. Macie mojego plusa.


@Login_ktory_nikogo_nie_obraza: Moja diagnoza jest taka jak... dzieje sie to co sie stało z poparciem USA dla aliantów w II WS po pierwszym roku. Witmau, Afganistanu, Iraku. Poparcie społeczne spada, temat w mediach traci ogień do głosu dochodzi coraz wiecej sceptyków budjacych zasiegi na goracu