Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@kaczan34: Właśnie kurcze co jest najciekawsze… już pracuje drugi rok ponad trochę i nie miałem ciagle żadnej mielonki rodem produkcji konserwy mięsnej marki Sokołów. Gdzie drugi kolega po kilku miesiącach pracy miał taką sytuacje, ze tir wiózł #!$%@? zabezpieczone ogromne szyby, które się odpezpieczyly i z impetem w osobówkę za tirem w przednią szybę poleciały. Pokazywał mi zdjęcia mózgu, co na miejscu pasażera pod nogami leżał tak poszatkowani byli
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@kaczan34: W okolicy Grunwaldu jeździ podstacja Ukryta. Tam jest chyba 5-6 karetek. #!$%@? rejon, same patusy i kamienice. Obejmuje całe Śródmieście. Oni mówią Sródziemie na to ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja stacjonuje Stare Miasto, Fabryczna i Lesnica/Kosmonautów. Czyli od rynku na zachód
@ForTravelSayYes: w porównaniu do Wrocka 10-15 lat temu, teraz to jest dom spokojnej starości, cisza i spokój. A w porównaniu do mojego miasta rodzinnego to zawsze we wro było jak w zerówce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ForTravelSayYes: tego tak bym nie określał, to bardziej kłopoty z głową powodują agresję po alkoholu. Mam kumpla, co jeszcze kilka lat temu, jak wypił, to było 65 kilo żywej destrukcji. Potem poukładał sobie wszystko w bani i można nim pić do białego rana. Mi nigdy się nie zdarzyło, żebym szukał dymu po pijaku, bardziej agresywny jestem trzeźwy.