Wpis z mikrobloga

@apjarvan: Nie wiadomo. Winne tego są dwie osoby 1) Jan Paweł 2 2) Karol Wojtyła. Nie może być tak, że święte dzieci boże będą się odurzać ot tak sobie. Niedługo wejdą przepisy, że pracodawcy będą mieć wgląd do IKP, więc jak ktoś pali trawkę czy inne to żegnaj praco:)
  • Odpowiedz
@Gregory1986: @lowcadebili2023 Medyczna mj jest na receptę rpw i teraz przy każdej recepcie rpw lekarz musi mieć dostęp do twojego ikp,a skąd to wiem? Bo dostałem dzisiaj receptę na medikinet 10 i musiał zajrzeć do moich recept.
  • Odpowiedz
@lowcadebili2023: dzisiaj się pozmieniało ale wcześniej mogłeś brać recepty z kilku klinik i żadna między sobą nie miała dostępu do recept. Teraz do recept maja ale historie leczenia dalej widza tylko lekarze z danej kliniki
  • Odpowiedz
@Gregory1986: Oj byczku jest dramat ogólnie.Na wszystkie psychotropy w tym benzo,opio medyczne zioło czy mph musisz dać dostęp do portalu pacjentu i nie ma że nie xD
  • Odpowiedz
@Gzyro: Biorę tylko MM w normalnej klinice konopnej z lekarzem na kamerce i noe mam problemu dać mu dostęp bo i tak maja historie u siebie :) jedynie może sprawdzić czy dodatkowo gdzieś nie pobieram recept i nie nadużywam :) ale nie wyobrażam sobie ze rodzinny mnie prosi na wizycie z gorączka na przykład :) odmawiam i siema cześć :p
  • Odpowiedz