Wpis z mikrobloga

Pytam całkowicie serio.
Czy ktoś może mi podać jedno prawo, JEDNO, które mają mężczyźni w Polsce a nie mają kobiety?

Bo realnie patrząc to powinna powstać Komisja Praw Mężczyzn, która wyrówna nasze prawa do kobiet bo to kobieta ma prawo:
- nie iść walczyć w czasie konfliktu zbrojnego,
- pójść na wcześniejszą emeryturę przed mężczyzną.

#lewica
#bekazlewactwa
#feminizm #polityka
Vamyss - Pytam całkowicie serio.
Czy ktoś może mi podać jedno prawo, JEDNO, które maj...

źródło: image

Pobierz
  • 30
@Vamyss: ty sam jesteś tępy. Ty myślisz, że prawa człowieka czy prawa mężczyzn/kobiet to tylko kwestia tego czy w ustawie jest rozróżnienie, że jednej płci coś wolno a drugiej nie? xD Z resztą aborcja pokazuje, że i w ustawach jest źle. Ale co to obchodzi takiego tępaka
@Vamyss: skoro 1 strona mowi ze cos by zmieniła, to moze warto wysluchac zamiast mowic ojtam ojtam, jest dobrze twoi przodkowie mieli gorzej. Nawet ten nieszczesny symetrystyczny tag o meskim piekle tez moze miec cos waznego do powoedzenia. W obu przypadkach chodzi o merytoryke a nie histerie i bicie piany.

Niestety przekaz kobiet bywa zauwazany dopoero kiedy zaczna sie zachowywac w sposob stereotypowy wg meskich uprzedzen wtedy jest - o ale
@Vamyss: oddając krew zgodnie z zasadami mężczyzna szybciej osiąga odznaczenia, czyli jest w stanie zdobyć darmowy transport będąc młodszym.
Dodatkowo przez to, że mężczyźni mogą oddawać krew częściej mogą dzięki temu mieć więcej dni wolnych. Kiedy byłem na studiach to miałem przez to dodatkowy dzień wolny co 2 miesiące, wybierałem sobie dzień z nielubianymi zajęciami.
Zdarzało mi się też powiedzieć "nie chce mi się przygotowywać na zajęcia, #!$%@? idę krew oddać".