Wpis z mikrobloga

A tu mamy zezwolenie na wydanie pozwolenia na nakazowy zakaz korzystania z chodnika po lewej stronie w ruchu prawostronnym od godziny 18 do 6 rano podbity przez Urząd Miar i Wiar z osobistą adnotacją naczelnika sklepu rybnego w Pułtusku i z okrągłą pieczęcią zakonu Ojców Małojców i z kontrasygnatą dróżnika ze stacji Włoszczowa.

#heheszki #swiatwedlugkiepskich
GrimesZbrodniarz - A tu mamy zezwolenie na wydanie pozwolenia na nakazowy zakaz korzy...

źródło: comment_16132456083VE6y6Nab1xbg0o7cLIfvY

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@GrimesZbrodniarz: aż ciężko uwierzyć, że był to odcinek z ostatnich dobrych sezonów. Chyba w następnym sezonie, albo dwa sezony dalej zmienił się reżyser i od tego momentu serial poleciał na łeb i szyję i nigdy się nie podniosł
  • Odpowiedz
@GrimesZbrodniarz: Przypomina mi się moja walka z urzędami o rozpoczęcie budowy. Długo by opisywać, ale finalny boss to powiatowy inspektor nadzoru budowlanego. Podchodzę do drzwi a tam kartka "w tym pokoju rozmowy są nagrywane". Delikatny uśmieszek na mojej twarzy i wchodzę cały na biało. Pani bierze papiery i już widzę jej uśmiech "zgłoszenie napisane z artykułu 34 a powinno być 41". Dzwonie do projektanta, mówi żeby podesłać wzór. Wracam za parę
  • Odpowiedz
@kolhubi Jak zwykle. Silni wobec słabych, słabi wobec silnych. Ten cały Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego jest mocny właśnie w takich papierkowych sprawach, ale jak coś się grubo #!$%@?, albo jest jakaś afera budowlano-pieniężna, to jest cieniutki jak trzcina i w sumie to on nic nie może, nic nie wiedział, nic nie widzi, nic nie chce widzieć itp. itd.
  • Odpowiedz
@kolhubi: Ja kiedyś składałem mamie papiery do zus o układ ratalny. Jednego dnia babka powiedziałą, że taki a taki dokument nie potrzebny, za tydzień ta sama babka powiedziała, że brakuje tego dokumentu więc wniosek niekompletny także tego xD
  • Odpowiedz
Dwa dni temu składałem wniosek o wydanie zaświadczenia o braku sprzeciwu wobec zgłoszenia wodnoprawnego w Wodach Polskich i od razu mi sie ten odcinek kiepskich przypomniał.
  • Odpowiedz