Wpis z mikrobloga

Witam, Mam problem z EPG w aplikacji siptv.app (Samsungowym Tizen).
Tytuły programów wyświetlają się poprawnie ale opis się nie zgadza, co ciekawe nie na wszystkich kanałach występuje ten problem.
Ta apka tak ma (ostatnia rewizja jest z początku roku) czy da się to jakoś naprawić?.
Próbowałem też wrzucić EPG od kodiwpigułce: https://epg.ovh/pltv.xml tylko częściowa poprawa, niestety dalej niektóre kanały mają błędny opis.
#iptv #teleelevidenie
  • 12
  • Odpowiedz
Z tym siptv widze ze same problemy. Instalowany byl z pena czy pobierany ze strony?? Proponuje odinstalować apke i pobrac jeszcze raz. A po cos lepszego zapraszam na priv.
  • Odpowiedz
@seba19772 nic. Innej aplikacji nie ma. Polecam zainwestować w jakiegoś boxa z androidem :) ja tak zrobiłem i w ogóle nie korzystam już z systemu z telewizora od Samsunga. Niebo a ziemia
  • Odpowiedz
  • 0
@Nekrotyl: Tak było by najłatwiej, ale to kolejna skrzynka + pilot oraz dodatkowo zajęty port HDMI (PS5, XSX, PC oraz Soundbar już jest podłączony).
Sama apka siptv nie jest zła, wszystko śmiga po za opisami, pozostaje czekać aż autor programu to poprawi.
  • Odpowiedz
pozostaje czekać aż autor programu to poprawi.


@Jacerix: on tego nigdy nie poprawi, bo nie rozumie co jest źle. Pisałem mu parę razy, a on odpisuje "za mało danych żeby pomóc". Na LG jest ten sam błąd. Zapewne zasysa EPG z jakiejś strony, co wstawia błędne opisy. Mimo ustawienia zewnętrznego EPG z epg.ovh to program i tak nadpisuje je swoim, zewnętrzne działa dopiero, gdy siptv nie posiada epg dla danej
  • Odpowiedz