Wpis z mikrobloga

Właśnie wróciłem od przyjaciela, który pracuje w Białowieży... Opowiadał mi o tych helikopterach... latały kilkanaście metrów nad hotelem, w którym Pracuje. Widziało je setki ludzi...

#!$%@? rządzących, że niby nic nie latało szybko zostało wyprostowane przez zdjęcia turystów.

Nie wiem czemu, ale to nie wygląda na przypadek... PiS liże dupę ruskim od dawna i zmiana władzy w Polsce nie jest na rękę ani Putinowi, ani Kartoflowi. Karakan też nie odda władzy po dobroci i jakoś wygląda mi to na dogadanie się Karakana z ruskimi i przygotowanie wschodnich regionów pod stan nadzwyczajny, żeby przełożyć wybory...

#polityka #pis #wojna #wybory #nato #przemyslenia
  • 7
@100piwdlapiotsza to lizanie dupy objawia się przekazywaniem Ukrainie myśliwców, czołgów i broni? Tyle jest rzeczy za które można pisiorów #!$%@?ć, nie trzeba wymyślać takich banialuków
@jast: za PO od ruskich ściągnięto do Polski 25mln ton węgla przez 8 lat... za PiS 125 mln ton...
Od znajomego ze służb wiem, że przejście graniczne w Bobrownikach (przejście do Białorusi) zostało zamknięte po tym, gdy wyciekły informacje o opłacanym przemycie fajek do Polski... Jak się interpol i inne międzynarodowe służby zaczęły tym interesować, to rządzący byli zmuszeni reagować i się dopływ kasy skończył... Kolejną sprawą jest fakt kupowania od